كارشناس هواشناسی خبرداد؛

اختلاف ۳۰ درجه ای دما در استان اصفهان

اختلاف ۳۰ درجه ای دما در استان اصفهان به گزارش حیوان خانگی، کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان اظهار داشت: اختلاف دما در گرمترین و خنک ترین نقاط استان به 30 درجه سانتیگراد می رسد.


آسیه آقایی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: گرم ترین نقطه استان در ساعات پیش رو خوروبیابانک با دمای ۳۵ درجه سانتیگراد بالای صفر و خنک ترین منطقه بوئین و میاندشت با دمای پنج درجه سانتیگراد بالای صفر پیش بینی می شود. وی با اعلان اینکه دمای هوای استان در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، اظهار داشت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به ۳۱ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامدادان فردا به ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد. کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این که پس از ظهر امروز وزش باد به نسبت شدید در نیمه غرب استان انتظار می رود، افزود: روز گذشته در گلپایگان چهار دهم میلیمتر بارش باران ثبت گردید و امروز نیز در غرب اصفهان افزایش ابر پیش بینی می شود.
آقایی اشاره کرد: تا اختتام هفته جاری پدیده جوی خاصی در سطح استان انتظار نداریم و وزش باد پدیده غالب بیشتر مناطق خواهد بود.


منبع:

1401/07/12
22:15:22
5.0 / 5
71
تگهای خبر: باد , كارشناس , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی