کاهش دما در تهران

کاهش دما در تهران حیوان خانگی: برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد شدید و خیلی شدید و احتمال خیزش گرد و خاک خصوصاً در نیمه جنوبی و غربی وکاهش محسوس دما پیش بینی می شود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری و گاهی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

در بعضی ساعات امروز و فردا (۲۵ و ۲۶ اسفندماه) وزش باد شدید تا خیلی شدید در سطح استان با احتمال خیزش موقتی گردوخاک خصوصاً در نیمه جنوبی و غربی و گاهی افزایش ابر و رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق خصوصاً در دامنه ها و ارتفاعات مورد انتظار است.

از غروب امروز تا جمعه (۲۵ تا ۲۷ اسفندماه) کاهش محسوس دما به طور متوسط بین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس در سطح استان و یخبندان شبانه سطح زمین در دامنه ها و ارتفاعات و طی روزهای شنبه و یکشنبه (۲۸ و ۲۹ اسفندماه) افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

از غروب جمعه تا یکشنبه به سبب عدم وزش باد شایان توجه، سکون نسبی جو و در نواحی پرتردد و صنعتی در بعضی ساعت ها انباشت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی و لواسان با کمینه دمای ۲ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۲۶ اسفندماه) صاف و گاهی قسمتی ابری و وزش باد شدید با بیشترین و کمترین دمای ۱۲ و ۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۲۷ اسفندماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری و گاهی وزش باد ودر پس از ظهر غبارمحلی خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به ۱۴ و ۶ درجه سانتیگراد می رسد.
1400/12/26
17:00:42
5.0 / 5
292
تگهای خبر: آب , آلاینده , باد , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی