بدری در تذكر شفاهی:

رئیس جمهور هر چه سریع تر عیسی كلانتری را بركنار كند

رئیس جمهور هر چه سریع تر عیسی كلانتری را بركنار كند حیوان خانگی: نماینده مردم اردبیل در مجلس از رئیس جمهور درخواست نمود که به مدیریت غیرمسئولانه کلانتری در سازمان محیط زیست کشور هر چه سریع تر آخر دهد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، صدیف بدری در تذکری شفاهی ضمن اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست، اظهار داشت: متأسفانه به دنبال این حادثه دو خبرنگار جان خویش را از دست دادند و چند تن از خبرنگاران هم به شدت مصدوم شدند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افکار عمومی بخصوص جامعه فرهیخته رسانه ای کشور به شدت از این حادثه آزرده خاطر شدند، عنوان کرد: حداقل انتظار این بود که دولت و مسؤلان مربوطه ضمن عذرخواهی و همدردی با خانواده های قربانی، مسببان این بی تدبیری آشکار را که دو تن از خبرنگار را به مسلخ برد، بازخواست کنند.
وی خطاب به رئیس جمهور، خاطرنشان کرد: کلانتری نه تنها به شفاف سازی این مورد نپرداخته است، بلکه با رفتارهای خارج از عرف و اظهاراتی نسنجیده نمک به زخم خانواده های قربانی و شهروندان پاشید. البته شاید هم انتظارات ما از کلانتری زیاد است.
بدری افزود: رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور اگر کوچک ترین مسئولیت پذیری داشت، سال ها پیش باید صحنه مدیریت را ترک می کرد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وضعیت فجیع آب و هوای کلانشهرها، ناتوانی در حفظ گونه های نادر حیوانی، مظلومیت و به شهادت رسیدن محیط بانان و جنگل سوزی ها گوشه ای از هنر مدیریتی کلانتری است و لازم است که رئیس جمهور برای تسکین آلام مردم، به مدیریت غیرمسئولانه کلانتری در سازمان محیط زیست کشور آخر دهد.


منبع:

1400/04/10
22:36:36
5.0 / 5
319
تگهای خبر: آب , حیوان , سازمان , شكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی