افزایش دمای تهران از شنبه

افزایش دمای تهران از شنبه به گزارش حیوان خانگی امروز کاهش نسبی دما و از روز شنبه (۲۰ شهریورماه) روند تدریجی افزایش دما در استان تهران پیشبینی می شود و کیفیت هوای پایتخت امروز (۱۷ شهریورماه) در محدوده قابل قبول قرار دارد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا آسمان استان تهران طی چهار روز آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارنفاعات گاهی افزایش ابر پیشبینی می شود.

امروز(۱۷ شهریورماه) در بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش گرد و خاک مورد انتظار است و امروز کاهش نسبی دما و از روز شنبه (۲۰ شهریورماه) روند تدریجی افزایش دما پیشبینی می شود.

بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز (۱۷ شهریورماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز با افزایش تندی باد پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، با این وجود با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده ازن، افزایش غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پیشبینی می شود.

کاهش نسبی تندی باد مؤثر تا اواخر وقت امروز (۱۷ شهریورماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد و برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

صبح روز پنجشنبه (۱۸ شهریورماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد کاهش خواهد یافت. وزش باد مؤثر در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد کرد، هرچند افزایش دما و شرایط مناسب برای تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن در ساعات بعدازظهر کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق را به دنبال خواهد داشت.

با کاهش نسبی تندی باد تا شامگاه پنجشنبه همراه با ترافیک شامگاهی پیشبینی می شود که کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد کاهش پیدا کند.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۷ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۰ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/06/17
23:37:41
5.0 / 5
336
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , خاك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی