ماموریت رییس جمهور به مرکز بررسی های راهبردی برای احیای زاینده رود

ماموریت رییس جمهور به مرکز بررسی های راهبردی برای احیای زاینده رود حیوان خانگی: رییس جمهوری به رئیس مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری برای مطالعات علمی در حوزه احیای زاینده رود ماموریت داد.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری، در پی ماموریت رییس جمهور آیت الله سیدابراهیم رئیسی به مرکز بررسی های راهبردی، که در جمع نمایندگان استانهای سمنان، قم و اصفهان گفته بودند: "به رییس مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری ماموریت دادم مطالعات علمی در حوزه احیای زاینده رود را شروع کنند. کمیته و کارگروه فعالی برای رسیدگی به این مسأله تشکیل خواهد شد تا احیای زاینده رود و رفع اشکال مربوط به آن مثل فرونشست زمین در مناطق مرکزی کشور بطور دقیق مورد بررسی قرار گرفته و یک طرح علمی و عملیاتی برای رفع آن تهیه شود."، محمدصادق خیاطیان، رییس مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این نخستین ماموریت ویژه رئیس جمهور محترم به مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری است و بنا داریم با کمک تمامی صاحبنظران و اساتید دانشگاهی و مراکز علمی کشور بصورت علمی و عملیاتی به این مساله بپردازیم.
خیاطیان در ادامه می نویسد: مناطق مختلف کشور از چالش آب رنج می برند و حل این چالش در کشور یکی از اولویت های اساسی دولت سیزدهم است.
وی می افزاید: مردمان شریف و نجیب استانهای اصفهان، قم، سمنان و یزد در طول سالهای قبل، رنج های فراوانی را در پی بی آبی و خشکسالی کشیده اند.
رئیس مرکز بررسی های راهبردی در آخر می نویسد: ما از مطالعات پیشین و ظرفیت نخبگان استفاده خواهیم کرد تا راهکارهای مناسبی برای برون رفت از این مشکلات فراهم نماییم.
منبع:

1400/08/22
22:16:52
5.0 / 5
249
تگهای خبر: آب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی