هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس

هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(2 آذر ماه) هوای تهران در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفت که ناشی از شرایط پایدار جو و عدم وزش باد موثر است.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که بامداد امروز (۲ آذر ماه) با شروع تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.

رشد ناپایداری جوی در طول روز همراه با افزایش تندی باد پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق مورد انتظار است. با ادامه وزش باد مؤثر تا اواخر وقت سه شنبه (۲ آذرماه) از غلظت ذرات معلق کم می شود و به تبع آن احتمال برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق وجود خواهد داشت.

در بامداد روز چهارشنبه (۳ آذر ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد پیش بینی می شود. وزش باد مؤثر در طول روز شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود.

با کاهش نسبی تندی باد تا ساعات پایانی چهارشنبه (۳ آذرماه) هم زمان با ترافیک شامگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۴۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۱۵ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس است.

منبع:

1400/09/02
23:32:24
5.0 / 5
244
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی