دادستان نقده خبر داد؛

قصور 3 مسئول آذربایجان غربی در حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران

قصور 3 مسئول آذربایجان غربی در حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران به گزارش حیوان خانگی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی نقده اظهار داشت: تحقیقات اولیه پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نقده نشان میدهد که مسئولان استانی در این خصوص قصور کرده اند.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، اصغر نوعی قوشچی با اعلان اینکه در این پرونده سه مسئول استانی همچون مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی، مدیر حفاظت محیط زیست ارومیه و رییس ستاد احیای دریاچه ارومیه قصور کرده اند، اضافه کرد: مشکل در این پرونده ناشی از انتخاب اتوبوس بوده که مسئولان امر در اتوبوس مناسب برای خبرنگاران قصور کرده اند.
وی افزود: این طرح در مراحل مقدماتی است و پرونده به مرکز استان ارسال شده تا ادامه این پرونده در ارومیه رسیدگی شود.
دادستان نقده با اعلان اینکه دادسرای ارومیه مشخص می کند که میزان قصور چه اندازه بوده و بهتان متوجه چه کسی است، بیان کرد: در نهایت نتیجه پرونده در ارومیه مشخص خواهد شد.
۲۵ نفر از خبرنگاران رسانه های کشور بامداد چهارشنبه (۲ تیرماه ۱۴۰۰) برای بازدید از طرح های ستاد احیای دریاچه ارومیه عازم پیرانشهر شدند که اتوبوس آنان عصر همان روز در ۱۵ کیلومتری این شهرستان در منطقه بی گم قلعه نقده گرفتار حادثه شد.
در این حادثه غم انگیز متأسفانه ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی خبرنگاران ساعی و متعهد خبرگزاری های ایرنا و ایسنا جان خودرا از دست دادند.


منبع:

1400/09/10
11:43:40
5.0 / 5
671
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی