رئیس گروه پیش بینی اداره كل هواشناسی آذربایجان شرقی:

غلظت آلاینده های جوی در آذربایجان شرقی افزایش می یابد

غلظت آلاینده های جوی در آذربایجان شرقی افزایش می یابد رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی اظهار داشت: باتوجه به ادامه پایداری و ساکن ماندن وضعیت جوی تا اواسط این هفته، غلظت آلاینده های جوی در این استان افزایش می یابد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، محمد امیدفر با اعلان اینکه پایداری هوا از امروز تا روز سه شنبه در استان ادامه خواهد داشت و این وضعیت سبب کاهش کیفیت هوا خصوصاً در شهرهای پرجمعیت و صنعتی آذربایجان شرقی می شود، اضافه کرد: بررسی آخرین اطلاعات و نقشه های هواشناسی نشان میدهد در طول این مدت تغییرات قابل توجه دمایی در استان روی نخواهد داد.
وی گفت: ساکن ماندن وضعیت جوی و افزایش آلودگی هوا، شرایط ناسالمی برای تمام گروههای سنی به وجود می آورد و در بعضی مناطق سبب کاهش دید و کیفیت هوا می شود.
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی سفارش کرد تمامی گروههای سنی در این روزها از تردد غیرضروری در سطح شهر خصوصاً مناطق آلوده اجتناب کنند.
امیدفر، همین طور خواهان مدیریت کاهش تردد خودرو ها، کنترل فعالیت واحدهای صنعتی آلاینده جوی و اجتناب از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان شد.
وی یادآوری کرد: از روز چهارشنبه با نزدیک شدن سامانه بارشی جدید به استان بر میزان ابرها و ابرناکی جو افزوده می شود.


منبع:

1400/09/21
14:12:24
5.0 / 5
321
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی