استاندار آذربایجان شرقی:

مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تبریز اجرا شود

مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تبریز اجرا شود حیوان خانگی: استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم اجرای دقیق مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تبریز و اعمال قانون برای متخلفان تاکید نمود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، عابدین خرّم در جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای تبریز اظهار داشت: از شروع پاییز امسال بیش از ۱۰ بار با مسئولان ارشد کشور درباب آلودگی هوای تبریز مکاتبه کرده ایم که در نتیجه این پیگیری ها، نیروگاه تبریز از هفته گذشته با سوخت گاز فعالیت می کند.
وی اضافه کرد: باتوجه به افزایش مصرف گاز و برق در کشور و محدودیت های موجود در این عرصه، مسئولان باید مشارکت جویی و مشارکت پذیری خودرا بالا برند تا بتوانیم این دوره را سپری نماییم.
خرّم با اشاره به مصوبات کارگروه آلودگی هوا ازجمله الزام دستگاهها به خاموش کردن سیستم های گرمایشی در خارج وقت اداری اظهار داشت: متأسفانه تعدادی از دستگاهها به این مصوبه عمل نمی کنند که باید با آنها برخورد شود.
وی همین طور اعمال قانون برای خودرو های فاقد معاینه فنی و صنایع آلاینده اطراف تبریز را خواهان شد و اظهار داشت: فعالیت رسانه ای و تبلیغاتی برای اقناع و جلب همراهی مردم نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


منبع:

1400/09/25
11:01:53
5.0 / 5
406
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی