امروز هفتم بهمن؛

هوای تهران قابل قبول است

هوای تهران قابل قبول است به گزارش حیوان خانگی بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز ۷ بهمن ماه با رشد ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق برقراری وضعیت قابل قبول مورد انتظار است.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز (۷ بهمن ماه) با رشد ناپایدار جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق برقراری وضعیت قابل قبول مورد انتظار است، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی غلظت ذرات معلق افزایش پیدا خواهد نمود و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.
در عین حال عدم وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. با تقویت ناپایداری جوی و افزایش تندی باد تا اواخر وقت پنجشنبه (۷ بهمن ماه) همراه با بارش پراکنده در بعضی ساعات، از میزان غلظت ذرات معلق کم می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
با افزایش نسبی تندی باد تا بامداد روز جمعه (۸ بهمن ماه) و کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، پیشبینی می شود که کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد. وزش باد مؤثر و گاهی نسبتاً شدید طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود.
تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی جمعه (۸ بهمن ماه) سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۹ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

1400/11/08
20:22:35
5.0 / 5
361
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی