وزش باد شدید و رگبار باران در تهران

وزش باد شدید و رگبار باران در تهران بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی امروز(۱۶ بهمن ماه) آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد شدید و بارش باران و رگبار باران پیش بینی می شود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران امروز(۱۶ بهمن ماه)، آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید و در بعضی ساعات همراه با بارش باران و رگبار باران با احتمال رعد و برق و در بخش های شمالی و ارتفاعات بارش باران و برف گاهی همراه با مه و کولاک برف مورد انتظار است.

برای روز یکشنبه (۱۷ بهمن ماه) آسمان قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد بخصوص بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات و شرق استان با احتمال بارش پراکنده پیشبینی می شود.

برای روز دوشنبه (۱۸ بهمن ماه) آسمان قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و از روز سه شنبه (۱۹ بهمن ماه) با استقرار جوی پایدار و عدم وزش باد قابل ملاحظه روند تدریجی انباشت آلاینده ها با احتمال کاهش کیفیت هوا را شاهد خواهیم بود.

از لحاظ دمایی برای امروز و فردا(۱۶ و ۱۷ بهمن ماه) کاهش محسوس دما و از دوشنبه تا چهارشنبه (۱۸ تا ۲۰ بهمن ماه) روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با دمای ۵- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

همچنین آسمان تهران فردا (۱۷ بهمن ماه) قسمتی ابری و گاهی نیمه ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با بیشترین و کمترین دمای۹ و ۱- درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. دوشنبه (۱۸ بهمن ماه) آسمان پایتخت نیمه ابری و به تدریج کاهش ابر و در بعضی ساعات وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به ۱۰ و ۱- درجه سانتیگراد می رسد.
1400/11/16
23:06:37
5.0 / 5
272
تگهای خبر: آلاینده , باد , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی