آسمان صاف تهران طی دو روز آینده

آسمان صاف تهران طی دو روز آینده به گزارش حیوان خانگی بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان تا دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری به همراه وزش باد ملایم خواهد بود و در روز پنجشنبه (۲۱ بهمن ماه) انباشت آلاینده ها در نواحی صنعتی مورد انتظار است.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، طی دو روز آینده همراه با آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد ملایم پیشبینی می شود که در روز پنجشنبه(۲۱ بهمن ماه)، انباشت آلاینده ها در بعضی نقاط بخصوص نواحی پرتردد صنعتی مورد انتظار است.

از پس از ظهر پنجشنبه (۲۱ بهمن ماه) با نفوذ سامانه بارشی بتدریج آسمانی ابری و از پنجشنبه شب( ۲۱ بهمن ماه) تا روز شنبه( ۲۳ بهمن ماه) در بعضی ساعت برای نیمه جنوبی استان بارش پراکنده باران، در نیمه شمالی بارش باران وبرف و در ارتفاعات بارش برف همراه با مه گاهی کولاک برف پیشبینی می شود. همینطور تا روز جمعه( ۲۲بهمن ماه) روند تدریجی افزایش دما و روز شنبه کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

از بعدازظهر پنجشنبه( ۲۱ بهمن ماه) با نفوذ سامانه بارشی به تدریج آسمانی ابری و ازپنجشنبه شب( ۲۱ بهمن ماه) تا روز شنبه ( ۲۳ بهمن ماه) در بعضی ساعات برای نیمه جنوبی استان بارش پراکنده پیشبینی می شود همینطور تا روز جمعه( ۲۲ بهمن ماه) روند تدریجی افزایش دما و روز شنبه ( ۲۳ بهمن ماه) کاهش نسبی دما قابل پیشبینی است. تا روز جمعه( ۲۲ بهمن ماه) هم روند تدریجی افزایش دما و روز شنبه ( ۲۳ بهمن ماه) کاهش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های فیروزکوه و آبعلی با دمای ۸- درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده اند.

همچنین آسمان تهران فردا(۲۱ بهمن ماه) قسمتی ابری در پس از ظهر بتدریج ابری گاهی وزش باد با بیشترین و کمترین دمای۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود همینطور جمعه (۲۲بهمن ماه) آسمان تهران نیمه ابری به تدریج ابری در پس از ظهر بارش باران همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به ۱۳ و ۶ درجه سانتیگراد می رسد.1400/11/20
21:11:47
5.0 / 5
371
تگهای خبر: آب , آلاینده , باد , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی