بخشدار شهمیرزاد:

حمله پلنگ به ۳ مرد سنگسری

حمله پلنگ به ۳ مرد سنگسری بخشدار شهمیرزاد با اعلان اینکه یک پلنگ گرسنه روز گذشته به سه مرد سنگسری حمله کرد، اظهار داشت: در نهایت جدال حال این افراد و پلنگ مشاهده شده خوب گزارش می شود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، کریم علایی ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل بخشداری شهمیرزاد با اعلان اینکه روز چهارشنبه سه مرد سنگسری به قصد گردشگری و طبیعت گردی عازم ارتفاعات شهرستان مهدی شهر می شوند، اظهار داشت: این سه فرد کنار جاده محدوده گردنه بشم-ده صوفیان با یک قلاده پلنگ مواجه گشتند.
وی بابیان این که ناگهان این پلنگ به این افراد حمله کرده است، اضافه کرد: این سه مرد سنگسری زخمی و گرفتار جراحت شدند ولی لطمه جدی به آنها وارد نشده است.
بخشدار شهمیرزاد با اعلان اینکه این افراد در نهایت با محیط بانی منطقه تماس گرفتند و ماجرا را شرح دادند، اظهار داشت: به نقل از آنها پلنگ نیز لطمه ندیده است
علایی با اعلان اینکه شهروندان سنگسری پس از تماس با اورژانس به بیمارستان کوثر سمنان برای مورد مداوا منتقل شدند، در ادامه اشاره کرد: حال عمومی آنها مساعد گزارش شده است.
وی اضافه کرد: سه نفر طبیعت گرد که مورد حمله پلنگ قرار گرفتند حسین شمسیان و حسین جباریان و محمد شکری بودند که حال عمومی آنها خوب هست.

1400/12/13
16:51:56
5.0 / 5
198
تگهای خبر: پلنگ , طبیعت , محیط بان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی