تنفس هوای قابل قبول در چهارمین روز سال جدید

تنفس هوای قابل قبول در چهارمین روز سال جدید به گزارش حیوان خانگی با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (4 فروردین ماه) با عنایت به عدم تردد خودرو ها و وزش باد مؤثر هوای تهران در وضعیت قابل قبول قرار می گیرد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد روز پنجشنبه (۴ فروردین ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و عدم تردد خودرو ها در روز تعطیلست.

با تقویت ناپایداری جوی و احتمال بارش پراکنده در بعضی ساعات همراه با افزایش تندی باد در طول روز، پراکندگی آلاینده ها تسهیل می شود، هرچند احتمال گسیل گردوخاک در مناطق مستعد وجود دارد. ادامه وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پنجشنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.

تداوم ناپایداری جوی تا بامداد روز جمعه (۵ فروردین ماه) همراه با وزش باد سبب برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق می شود. افزایش تدریجی تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم می آورد. این شرایط جوی تا ساعات پایانی جمعه ادامه خواهد یافت و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۷ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۳ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1401/01/05
13:06:47
5.0 / 5
324
تگهای خبر: آلاینده , باد , تردد , خاك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی