کیفیت قابل قبول هوای تهران در روز جاری

کیفیت قابل قبول هوای تهران در روز جاری حیوان خانگی: بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز، پنجشنبه، یازدهم فروردین ماه کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد روز پنجشنبه (۱۱ فروردین ۱۴۰۱) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است. با تقویت ناپایداری جوی و احتمال بارش پراکنده در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتاً شدید در طول روز، پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پنجشنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.
تداوم ناپایداری جوی تا بامداد روز جمعه (۱۲ فروردین ۱۴۰۱) همراه با وزش باد مؤثر سبب برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق خواهد شد. افزایش تدریجی تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود.
شایان ذکر است این شرایط جوی تا ساعات پایانی جمعه ادامه خواهد یافت و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ی قابل قبول قرار خواهد گرفت.
به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت «قابل قبول» قرار داشت. آلاینده شاخص الان هم «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۱ است و کیفیت هوا در محدوده «قابل قبول» قرار دارد.
منبع:

1401/01/12
13:11:43
5.0 / 5
325
تگهای خبر: آلاینده , باد , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی