رییس سازمان حفاظت محیط زیست:

ستاد احیای دریاچه ارومیه بسته طراحی شده را اجرا نماید

ستاد احیای دریاچه ارومیه بسته طراحی شده را اجرا نماید رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: ستاد احیای دریاچه ارومیه مکلف است بسته نرم افزاری برای احیای این دریاچه را اجرایی کند.علی سلاجقه درگفت و گو با ایسنا درباره انتقادات برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه اظهار نمود: هنوز در ستاد احیای دریاچه ارومیه همان تیم قبلی هستند و مدیریت ستاد به سازمان محیط زیست واگذار نشده و همان افرادی هستند که از قبل کار را ادامه می دهند. ما مکلف هستیم بعنوان دستگاه حاکمیتی کار خودمان را انجام دهیم، نماینده ما طبق روال در جلسات شرکت می کند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اضافه کرد: اگر بسته نرم افزاری زودتر عملیاتی می شد و کارهای سخت افزاری و هزینه کردها در زمینه ساخت سد، تونل و... انجام نمی شد، شرایط بهتری رقم می خورد و نتایج ملموس و هزینه ها بسیار کمتر می شد.

سلاجقه درباره موضوعات بسته دوم اظهار داشت: کاملا یک بسته نرم افزاری است و بیشتر جنبه مدیریتی مطرح است و مسائلی چون کاهش مصارف آب در بخش های مختلف بخصوص کشاورزی و استفاده مجدد از آب را در بر می گیرد.

وی درباره زمان اجرای این بسته اظهارکرد: ستاد احیای دریاچه ارومیه مکلف است این کار را انجام دهد و دستگاههای اجرایی مثل وزارت خانه های جهاد کشاورزی و نیرو مکلف هستند به نقش اصلی خود بپردازند.

سلاجقه همینطور درباره انتقاداتی که به لایروبی خلیج گرگان مطرح است، اظهار داشت: کاملا کار، کارشناسی است. مهندسان مشاور شامل دانشگاهیان، اساتید دانشگاهی و استانهای شمالی آنچه تایید کردند و خروجی مشخص شده در چارچوب نشست شورای مدیریت میانکاله عملیاتی می شود.

منبع:

1401/04/24
17:43:45
5.0 / 5
112
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی