رضازاده:

نجات دریاچه ارومیه نجات ایران است

نجات دریاچه ارومیه نجات ایران است نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظار می رود هرچه سریع تر اعتبارات برای انتقال آب به دریاچه ارومیه و نجات این دریاچه تخصیص یابد.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، یعقوب رضازاده در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان نمود: آقای رئیس جمهور بنده از نخستین نمایندگانی بودم که درخواست تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه را امضاء کردم نجات دریاچه ارومیه وابسته به انتقال سریع آب است. نجات دریاچه ارومیه نجات آذربایجان است.
ایشان سپس اظهار نمود: بنده درخواست می کنم که عاجلانه به وزیر نیرو دستور دهید تا نسبت به تخصیص اعتبارات برای تکمیل پروژه انتقال آب و نجات دریاچه ارومیه اقدام کنم.
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتظار می رود رئیس سازمان محیط زیست از تهران به طرف آذربایجان حرکت کرده و نسبت به بررسی وضعیت زیست محیطی دریاچه اقدام نماید. تمامی نمایندگان آذربایجان و سایر نمایندگان طرح تحقیق و تفحص را امضاء کرده اند امید به احیای دریاچه ارومیه دارند و این مطالبه جدی مردم آذربایجان است.1401/04/25
19:48:25
5.0 / 5
127
تگهای خبر: آب , سازمان , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی