رئیس سازمان حفاطت محیط زیست:

صنایع برای رفع آلایندگی از صندوق ملی محیط زیست کمک بگیرند

صنایع برای رفع آلایندگی از صندوق ملی محیط زیست کمک بگیرند به گزارش حیوان خانگی همدان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام نمود: از صنایع آلاینده می خواهیم برای رفع آلایندگی از صندوق ملی محیط زیست کمک بگیرند و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم صنایع، کارشان را با آلایندگی محیط زیست پیش ببرند.


علی سلاجقه پنجشنبه ۶ مردادماه در جلسه شورای اداری شهرستان بهار، بر اهمیت ایجاد مرکز تحقیق و توسعه کشاورزی و پژوهشکده سیب زمینی در این شهرستان تصریح کرد و اظهار داشت: شهرستان بهار ظرفیت های بالایی برای کشاورزی دارد و ضعف نبود مرکز تحقیقات سیب زمینی R &D، پژوهشکده کشاورزی و صنایع تبدیلی در این شهرستان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه شهرستان بهار مسائل و مشکلاتی از جنس محیط زیست، گردشگری و صنعتی دارد و از نظر زیرساخت های کشاورزی بسیار غنی است، افزود: انباشت دانش و ایجاد نوآوری در محصولات بخش کشاورزی به توسعه اقتصادی شهرستان کمک می نماید.
نماینده ویژه رئیس جمهور اظهار نمود: زمینه سازی برای توسعه اقتصاد دانش بنیان مبتنی بر حکم حضرت آقا، به کاهش مشکلات محیط زیستی کمک می نماید چونکه آنجایی که دانش افزایش می یابد، تخریب محیط زیست کاهنده می شود.
وی بیان نمود: از صنایع آلاینده می خواهیم برای رفع آلایندگی از صندوق ملی محیط زیست کمک بگیرند و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم صنایع، کارشان را با آلایندگی محیط زیست پیش ببرند ازاین رو در یک بازه زمانی فرصت رفع آلایندگی به آنها می دهیم.
سلاجقه ضمن اشاره به این که شهرستان بهار ظرفیت های صنعتی خوبی دارد، اضافه کرد: 13 درصد از جمعیت این شهرستان زیر پوشش نهادهای حمایتی قرار دارند که این مورد زیبنده این شهرستان نیست و از فرماندار می خواهیم فضای فعالیت و اشتغال مبتنی بر دانش را در شهرستان بهار فراهم آورد و دولت 350 میلیارد تومان به شهرستان بهار تخصیص می دهد.
وی تصریح کرد: رویکرد و همت خوبی در دولت برای حضور در میدان کار و تلاش به منظور بهبود امور مردم و کشور وجود دارد و قول می دهیم این دولت در میدان و پای کار باشد تا با پایمردی مردم شریف ایران، از مشکلات عبور نماییم.
منبع:

1401/05/09
01:19:03
5.0 / 5
83
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی