حال محیط بان حادثه دیده منطقه خانگرمز مساعد است

حال محیط بان حادثه دیده منطقه خانگرمز مساعد است به گزارش حیوان خانگی، همدان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از مساعد بودن حال محیط بان مومیوند اطلاع داد.


سیده مریم محمدی در گفتگو با ایسنا، در رابطه با آخرین وضعیت محیط بان حادثه دیده در منطقه حفاظت شده «خانگرمز» تویسرکان بیان نمود: وضعیت عمومی وی خوب است، جراحی های سطحی با موفقیت انجام شده و قادر به صحبت کردن است.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه ریه وی گرفتار صدمه نشده است، خاطرنشان کرد: در ادامه روند درمانی عمل های زیبایی باید به تشخیص پزشک معالج محیط بان مومیوند صورت بگیرد و بمحض تشخیص تیم پزشکی این کار صورت خواهد گرفت.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان ضمن اشاره به عیادت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از محیط بان مومیوند، اظهار نمود: تمامی هزینه های درمان محیط بان بر عهده این سازمان است.
به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، ساعت ۲۱ یکشنبه ۶ شهریورماه دو تن از محیط بانان منطقه حفاظت شده «خانگرمز» به نامهای حشمت الله ملکی و حامد مومیوند در حین بیتوته در منطقه حفاظت شده و انجام وظیفه، گرفتار سانحه آتشسوزی شدند که متأسفانه در این حادثه محیط بان ملکی بر اثر شدت جراحات وارده ساعت ۳ صبح دوشنبه ۷ شهریورماه جان باخت و محیط بان مومیوند هم به شدت گرفتار سوختگی شده و در بخش سوانح سوختگی بیمارستان بعثت همدان بستری و روز بعد به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شد.1401/06/12
18:09:27
5.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی