سلاجقه مطرح كرد؛

ضرورت بهره برداری از ظرفیت های دیپلماسی در حوزه محیط زیست

ضرورت بهره برداری از ظرفیت های دیپلماسی در حوزه محیط زیست به گزارش حیوان خانگی، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: بهره برداری از ظرفیت های دیپلماسی در حوزه محیط زیست برای ما خیلی مهم می باشد و می بایست با دست پر در اجلاس کاپ ۲۷ شرکت نماییم.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، علی سلاجقه در دیدار با برخی از اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران که در محل سازمان حفاظت محیط زیست انجام شد، اظهار داشت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، پارلمان بخش خصوصی است و همیشه در کنار دولت ها بوده و دستاوردهای خوبی هم داشته است.

وی ضمن اشاره به توجه ویژه دولت سیزدهم به این نهاد، اظهار داشت: این که شما در کنار کسب و کار خود، به مباحث محیط زیستی هم عنایت دارید، بسیار مطلوب است.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: سازمان حفاظت محیط زیست و اتاق ایران ظرفیت های گسترده ای برای همکاری دارند که می بایست از این ظرفیت ها در جهت حفظ و صیانت از محیط زیست کشور بهره بگیریم.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خواهان تشکیل کمیته ای مشترک بین این سازمان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با هدف ارتقای وضعیت محیط زیست کشور شد.

سلاجقه با تأیید پیشنهاد معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست برای همکاری اتاق ایران در فرایند انتخاب جشنواره صنعت سبز، اظهار داشت: خوشبختانه صندوق ملی محیط زیست ظرفیت های بسیار خوبی جهت کمک به واحدهای آلاینده برای رفع آلایندگی خود دارد که می بایست از این ظرفیت ها استفاده گردد.

وی ضمن اشاره به برگزاری اجلاس تغییرات اقلیمی (کاپ ۲۷) در کشور مصر، خاطرنشان کرد: بهره برداری از ظرفیت های دیپلماسی در حوزه محیط زیست برای ما خیلی مهم می باشد و می بایست با دست پر در اجلاس کاپ ۲۷ شرکت نماییم.

معاون رئیس جمهور با استقبال از پیشنهاد یکی از اعضای اتاق ایران در خصوص فراهم کردن زمینه لازم برای حضور نمایندگان این اتاق در اجلاس کاپ ۲۷، تصریح کرد: آغوش سازمان حفاظت محیط زیست به روی بخش خصوصی همیشه باز است و ما حتما از حضور نمایندگانی از اتاق ایران در اجلاس کاپ ۲۷ در جهت پیشبرد سیاست های محیط زیستی کشور استقبال می نماییم.

قابل ذکر است در این دیدار، اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران نظرات خویش را پیرامون مباحث زیست محیطی و زمینه های مشترک همکاری بین این اتاق و سازمان حفاظت محیط زیست مطرح نمودند.


منبع:

1401/08/05
13:48:47
5.0 / 5
126
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی