كارشناس هواشناسی اصفهان خبر داد؛

بازگشت غبار صبحگاهی به اصفهان

بازگشت غبار صبحگاهی به اصفهان به گزارش حیوان خانگی، کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان اظهار داشت: با خروج سامانه ناپایدار بارشی از استان، فردا دوشنبه غبار صبحگاهی در کلانشهر اصفهان و نواحی صنعتی استان پیشبینی می شود.



ابراهیم هنرمند در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به خروج سامانه ناپایدار بارشی از شرق استان تا شامگاه امروز، گفت: طی ۲ روز پیش رو جوی به نسبت پایدار در سطح استان حاکم می شود.
وی با اعلان اینکه تا اواخر وقت امروز آسمان بصورت نیمه ابری است و بارش های پراکنده را در مناطق شرق استان انتظار داریم، افزود: فردا و پس فردا آسمان در بیشتر مناطق صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: غبار صبحگاهی روزهای دوشنبه و سه شنبه در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی به کاهش شعاع دید و کیفیت هوا منجر می شود.
هنرمند با اشاره به بارش های شبانه روز گذشته در سطح استان اظهار داشت: بیشترین میانگین بارشی از خوانسار با ۱۵.۳ میلیمتر، فریدونشهر هشت میلیمتر، داران ۷.۸، برزک ۷.۵، بوئین میاندشت ۶.۸، چوپانان ۶.۶، دهاقان ۴.۸، زرین شهر ۴.۴ میلیمتر بوده ضمن این که در سایر مناطق استان هم بارش های کمتر از سه میلیمتر ثبت گردید.
وی با اعلان اینکه بیشینه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان ۲ تا چهار درجه سانتیگراد بیشتر می شود، اضافه کرد: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به ۱۹ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن بامدادان فردا به چهار درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد.
به گفته کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان خوروبیابانک با بیشینه دمای ۱۹ درجه سانتیگراد بالای صفر و بوئین میاندشت با کمینه دمای ۲ درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان پیش بینی می شود.


منبع:

1401/08/23
11:41:24
5.0 / 5
159
تگهای خبر: باد , كارشناس , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی