تفاهمنامه بین صندوق ملی محیط زیست و سازمان انرژی های تجدیدپذیر

تفاهمنامه بین صندوق ملی محیط زیست و سازمان انرژی های تجدیدپذیر به گزارش حیوان خانگی، تفاهمنامه همکاری مشترک بین صندوق ملی محیط زیست و سازمان انرژی های تجدیدپذیر با هدف توسعه طرح های سازگار با محیط زیست منعقد گردید.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، تفاهم نامه همکاری بین سازمان انرژی های تجدیدپذیر و راندمان انرژی برق با صندوق ملی محیط زیست منعقد گردید.
حمایت از طرح های راه اندازی نیروگاه های تجدیدپذیر و توسعه پروژه های راندمان انرژی مبتنی بر بازار بهینه سازی انرژی و محیط زیست همین طور توسعه طرح های سازگار با محیط زیست، کاهش آلایندگی و صرفه جویی سوخت های فسیلی از اهداف دیگر این تفاهم نامه است.
تسریع و تسهیل در بررسی درخواست های دریافت تسهیلات در زمینه تجدیدپذیر و راندمان انرژی برق در صندوق ملی محیط زیست همین طور حمایت مالی با هدف توسعه بازار بهینه سازی انرژی و محیط زیست در بخش خصوصی و اعلام انواع روش های حمایت مالی از دیگر اقدامات صندوق ملی محیط زیست است.
قرار است در امتداد تسهیل و تسریع پروسه اجرای مفاد این تفاهم نامه کارگروهی متشکل از دو نفر از نمایندگان باخبر و تام الاختیار طرفین و یک صاحب نظر دانشگاهی مورد قبول طرفین تشکیل گردد.
همچنین تعیین اولویت های حمایت های مالی با لحاظ معیارها و فاکتورهای مورد نظر طرفین و توسعه همکاریهای تامین مالی با تأکید بر جذب سرمایه گذاری منابع مالی خارجی از دیگر برنامه های کارگروه مشترک است.

1401/09/02
12:52:08
5.0 / 5
71
تگهای خبر: سازمان , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی