سرپرست دفتر مدیریت اقتصاد و فناوری محیط زیست منصوب گردید

سرپرست دفتر مدیریت اقتصاد و فناوری محیط زیست منصوب گردید حیوان خانگی: طی حکمی از طرف معاون رییس جمهور، سرپرست دفتر مدیریت اقتصاد و فناوری محیط زیست منصوب گردید.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، طی حکمی از طرف معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، سرپرست دفتر مدیریت اقتصاد و فناوری محیط زیست منصوب گردید. در حکم علی سلاجقه خطاب به الناز کیوانی این چنین آمده است: باتوجه به مراتب شایستگی و تجارب بهادار سرکارعالی به سبب این حکم به سمت " سرپرست دفتر مدیریت اقتصاد و فناوری محیط زیست " منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به "عدالت محوری" "روحیه انقلابی" "مردم داری" "پاکدستی و فساد ستیزی" "قانون مداری" "مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی" و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید. توفیقات سرکارعالی در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و خصوصاً بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم. گفتنی ست کیوانی دارای مدرک تحصیلی دکترای اقتصاد محیط زیست و قبل از این به عنوان مشاور معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان انجام فعالیت می کرد.


منبع:

1401/10/21
08:07:23
5.0 / 5
227
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی