کلید پاکسازی شهرهای جهان در دستان طبیعت

کلید پاکسازی شهرهای جهان در دستان طبیعت به گزارش حیوان خانگی، خراسان رضوی راهکارهای مبتنی بر طبیعت بعنوان نقاط قوت و مزایایی محسوب می شوند که جهان طبیعی برای مقابله با چالش ها عرضه می کند و کلید مبارزه با تغییرات آب وهوایی است.به نقل از ویفروم، راهکارهای مبتنی بر طبیعت، برای کاهش حدود ۶ گیگاتن کربنی که هر سال از حمل و نقل جاده ها منتشر می شود، خیلی مهم است. جاده ها برای اقتصاد و زندگی روزمره ضروریست اما چالش بزرگی برای سلامت و محیط زیست هم بشمار می رود.

حمل ونقل جاده ای در سال ۲۰۲۱ سهم عمده ای در انتشار کربن جهانی حمل و نقل داشت و ۵.۸۶ گیگاتن یا حدودا ۸۰ درصد از انتشار گازهای گلخانه ای را شامل شد.

جاده ها نه تنها سهم عمده ای در تغییرات آب وهوایی دارند بلکه تهدیدی برای سلامت و تندرستی کسانی هستند که در نزدیکی آنها زندگی می کنند.

نتایج مطالعات نشان می دهد که آلودگی هوای در رابطه با ترافیک، عامل مهمی در ایجاد آسم در کودکان است و سبب کاهش کلی عملکرد ریه می شود.

حذف جاده ها ساده نیست اما عرضه راهکارهای مبتنی بر طبیعت می تواند صدمه های ناشی از آنها را کم کند و شهرهای ما را به مکانهای بهتری به منظور زندگی تبدیل کند. یکی از این راهکار ها در نظر گرفتن فضای سبز در نزدیکی این مسیرهاست.

راه حل های مبتنی بر طبیعت سلامت و شادی کسانی را که در آن منطقه زندگی می کنند بهبود می بخشد؛ همینطور ارزان تر از خیلی از راهکارهای بشری است.
1402/02/18
15:26:18
5.0 / 5
292
تگهای خبر: آب , آلودگی , سلامت , طبیعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی