واکنش محیط زیست به از سرگیری پروژه پتروشیمی میانکاله

واکنش محیط زیست به از سرگیری پروژه پتروشیمی میانکاله به گزارش حیوان خانگی، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: ادامه عملیات فنس کشی پروژه پتروشیمی امیرآباد میانکاله مصداق شروع عملیات اجرائی پروژه و مغایر با ضوابط محیط زیستی است.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا ایرج حشمتی اظهار داشت: در پی گزارش های واصله در خصوص شروع کارهای اجرائی پروژه پتروشیمی امیرآباد میانکاله از طرف مجری این طرح، در تماس تلفنی با مدیرکل محیط زیست استان مازندران صحت و سقم این گزارش ها را جویا شدم.
وی ادامه داد: بر این اساس مشخص شد، فنس کشی ناتمام این پروژه شروع شده و ادامه دارد این در حالیست که پروژه پتروشیمی امیرآباد میانکاله فاقد مجوز ارزیابی زیست محیطی از سازمان حفاظت محیط زیست است و برمبنای آخرین مکاتبات دستگاه قضا، زمین مورد نظر هم می بایست مسترد شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست حشمتی اشاره کرد: بااینکه طبق گزارش های استان، مجموعه کارهای مجری پروژه فقط محدود به ادامه عملیات فنس کشی محل پروژه است ولی مستند به بند غ ماده 38 قانون برنامه ششم توسعه، همین قدر فعالیت هم مصداق شروع عملیات اجرائی پروژه و مغایر با ضوابط محیط زیستی است.
منبع:

1402/04/01
23:49:41
5.0 / 5
340
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی