براساس اعلام ایستگاه های سنجش آلودگی هوای تهران؛

کیفیت هوای تهران در وضعیت قابل قبول است

کیفیت هوای تهران در وضعیت قابل قبول است حیوان خانگی: برمبنای آخرین اطلاعات از ایستگاه های آلودگی هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در 24 ساعته گذشته، بر روی عدد 94 بوده و در وضعیت قابل قبول است.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، طبق آخرین اطلاعات از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای تهران؛ شاخص لحظه ای کیفیت هوای تهران در بامداد جمعه بر روی عدد ۸۰ قرار دارد و کیفیت هوای تهران در این شرایط، قابل قبول است. همین طور شاخص ۲۴ ساعت گذشته نیز بر روی عدد ۹۴ (شرایط قابل قبول) قرار داشت.
از ابتدای سال جاری تا امروز ۸ روز هوای پاک، ۱۷۱ روز هوای قابل قبول، ۵۷ روز هوای ناسالم برای گروههای حساس و پنج روز هوای ناسالم برای تمامی گروه ها در روز شمار شاخص آلودگی هوای پایتخت ثبت شده است.
شاخص کیفیت هوا معیاری برای تعیین روزانه کیفیت هوا و میزان ارتباط آن با سطوح سلامت افراد است که به ترتیب از صفر تا ۵۰ در وضعیت پاک یا سبز، ۵۱ تا ۱۰۰ در وضعیت قابل قبول یا زرد، ۱۰۱ تا ۱۵۰ در وضعیت ناسالم برای گروه حساس یا نارنجی، ۱۵۱ تا ۲۰۰ در وضعیت ناسالم برای همه یا قرمز، ۲۰۱ تا ۳۰۰ در وضعیت بسیار ناسالم یا بنفش و ۳۰۱ تا ۵۰۰ در وضعیت خطرناک یا ارغوانی تعیین شده است.

1402/08/26
19:30:19
5.0 / 5
114
تگهای خبر: آلودگی , سلامت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی