شمال بارانی است، بارندگی فردا به شرق كشور می رود

شمال بارانی است، بارندگی فردا به شرق كشور می رود حیوان خانگی: سازمان هواشناسی اعلام نموده هوا در نیمه غربی كشور و سواحل دریای خزر برفی و بارانی است و از فردا بارندگی ها به تدریج به شرق كشور منتقل می گردد.مدیركل پیشگیری و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز همچنان در نیمه غربی كشور، سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز و به تدریج در بخش هایی از مركز، شرق و شمال شرق ابر، برف و باران، وزش باد در بعضی مناطق رعد و برق و در مناطق و جاده های كوهستانی هوای مه آلود پیش بینی می گردد.
احد وظیفه اضافه كرد: انتظار می رود از بعدازظهر امروز به تدریج از میزان ناپایداری در نیمه غربی كشور كاسته شود.
وی ادامه داد: امروز در جنوب شرق و شرق كشور وزش باد شدید و در بعضی مناطق وقوع پدیده گرد و خاك پیش بینی می گردد. همینطور امروز بخش هایی از غرب و جنوب غرب شاهد پدیده گرد و خاك خواهد بود كه به تدریج از شدت این پدیده كاسته می گردد.
مدیر كل پیشگیری و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور اعلام نمود: فردا سه شنبه با عبور سامانه بارشی به سمت شرق، در شمال شرق كشور و به صورت پراكنده در شمال خراسان جنوبی بارش برف و باران، وزش باد و كاهش دما پیش بینی می گردد و انتظار می رود به تدریج از اواخر وقت فردا این سامانه بارشی از كشور خارج شود. فردا همینطور در جنوب شرق كشور وزش باد شدید پیش بینی می گردد.
به گفته وظیفه روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی جدید در غرب، بخش هایی از شمال غرب و جنوب غرب و دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی، افزایش ابر، بارش برف و باران و وزش باد پیش بینی می گردد. همینطور امروز دوشنبه و فردا سه شنبه مناطق مركزی و شرقی خلیج فارس و غرب تنگه هرمز به جهت وزش باد شدید مواج و متلاطم خواهد بود.
هوای تهران امروز نیمه ابری، وزش باد و احتمال بارش پراكنده و فردا صاف تا كمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است. بیشترین و كمترین دمای هوای پایتخت امروز ۱۳ و ۲ درجه سانتیگراد و فردا ۱۴ و ۳ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

1396/12/02
13:18:53
5.0 / 5
2431
تگهای خبر: باد , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی