هم اندیشی مدیران و كارشناسان سازمان محیط زیست برای طرح بی زباله

هم اندیشی مدیران و كارشناسان سازمان محیط زیست برای طرح بی زباله حیوان خانگی: در هم اندیشی مدیران و كارشناسان معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست ایده ها و طرح خلاقانه كارشناسان این سازمان در زمینه طرح بی زباله و كاهش پسماند عنوان شد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، كاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در این نشست با تاكید بر اینكه یكی از اولویت ها می بایست پسماند و بی زباله باشد، اظهار داشت: ما باید در جامعه یك دغدغه و حساسیت تولید نماییم تا حس مشاركت پذیری مردم افزایش پیدا كند.

معاون سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینكه برای فرهنگ سازی در حوزه پسماند و زباله باید اول از خودمان شروع نماییم، اظهار داشت: ادارات كل حفاظت محیط زیست استان ها اقدامات موثری در جهت اجرای طرح بی زباله با مشاركت مردم و دستگاه های مسئول انجام داده اند كه قابل تقدیر است.

ایشان در ادامه به بعضی از اقدامات در جهت اجرای طرح بی زباله اشاره نمود و برگزاری كارگاه های آموزشی، تعامل با خبرنگاران، تولید استیكر و برچسب در زمینه بی زباله، راه اندازی چالش بی زباله، ارسال پیام های تبریك بی زباله در روزهای نوروز، مطرح كردن شعار های تاثیر گذار در زمینه بی زباله و استفاده از آن فضای مجازی را همچون این اقدامات برشمرد.

مدنی بر لزوم الگو سازی در زمینه كاهش پسماند برای عموم مردم تصریح كرد و اظهار داشت: امر و نهی كردن نمی تواند در فرهنگ سازی در زمینه كاهش پسماند موثر باشد.

وی اضافه كرد: اجرای طرح بی زباله در سازمان حفاظت محیط زیست باید به گونه ای باشد كه در سراسر كشور به عنوان الگویی مورد بهره برداری قرار بگیرد.

معاون سازمان حفاظت محیط زیست با تاكید بر اهمیت فرهنگ سازی در مدارس كشور برای كاهش پسماند و اجرای طرح بی زباله اظهار داشت: این برنامه در دستور كار دفتر آموزش سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفته است.

مدنی با اشاره به نقش شخصیت های مختلف همچون هنرمندان و ورزشكاران در اجرای طرح بی زباله اظهار داشت: در این طرح از ظرفیت های هنرمندان و ورزشكاران استفاده می گردد.

در این نشست مدیران و كارشناسان معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست به عرضه ایده های نو و طرح خلاقانه در زمینه طرح بی زباله و كاهش پسماند پرداختند.

1396/12/09
14:17:10
5.0 / 5
2363
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی