مدیركل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان:

فیلم انتشار یافته از حیوان آزاری در فضای مجازی قدیمی است

فیلم انتشار یافته از حیوان آزاری در فضای مجازی قدیمی است حیوان خانگی: مدیركل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان درباره فیلم انتشار یافته در فضای مجازی از شكنجه دو بزكوهی، اظهار داشت: این فیلم مربوط به یك پرونده قدیمی است و یكی از متخلفان به فعالیت های محیط زیستی مشغول می باشد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی اداره كل حفاظت محیط زیست هرمزگان، مجید وفادار مدیركل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان درباره فیلم انتشار یافته در فضای مجازی از شكنجه دو بزكوهی، اظهار داشت: این فیلم مربوط به یك پرونده قدیمی است.
وفادار در مورد سرنوشت متخلفان این پرونده، اظهار نمود: هم اكنون یكی از متخلفان در زندان و دیگری بنا به حكم قاضی پرونده مشغول فعالیت های محیط زیستی است.
به گفته مدیركل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان، متخلف مذكور طی سال های اخیر در جهت جلب حمایت و مشاركت جوامع محلی منطقه برای حفظ حیات وحش و زیستگاه ها، گام برداشته است.
فیلم شكار و شكنجه بزهای كوهی بعد از بازنشر در صفحه اینستاگرام پرویز پرستویی هنرمند پرارزش كشور با واكنش های بسیاری در جامعه همراه شد كه نشان دهنده افزایش حساسیت و مطالبه مردمی در حوزه محیط زیست است.

1397/02/09
23:26:34
5.0 / 5
2137
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی