دمای هوا چهار درجه گرم می گردد

دمای هوا چهار درجه گرم می گردد حیوان خانگی: تهران - تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی نشان داده است كه در سه روز آینده، اغلب مناطق كشور دارای جو نسبتاً پایدار بوده و روند تدریجی افزایش دما هم بین 2 تا 4 درجه است.


به گزارش روز جمعه ایرنا، استان های واقع در زاگرس مركزی و جنوبی فردا (شنبه) شاهد رشد ابر، رگبار پراكنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد خواهند بود و روز یكشنبه در جنوب كرمان، شمال هرمزگان و شرق فارس، رشد ابر و بارش پراكنده رخ می دهد.
برای عصر یكشنبه (30 اردیبهشت) در بعضی مناطق شمال غرب كشور، وقوع رگبار پراكنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی شده است.
آسمان تهران فردا كمی ابری، در بعدازظهر نیمه ابری، گاهی با وزش باد پیش بینی می گردد كه این شرایط برای روز یكشنبه هم حاكم خواهد بود.
بیشینه و كمینه دمای هوای تهران، فردا (شنبه) 26 و 15 درجه است.
همچنین اهواز فردا با بیشینه دمای 39 درجه بالای صفر، گرم ترین مركز استان و اردبیل و شهركرد با كمینه دمای 5 درجه بالای صفر خنك ترین مراكز استان خواهند بود.
براساس اعلام سازمان هواشناسی، میانگین بارندگی كل كشور هم از ابتدای سال زراعی تا 21 اردیبهشت جاری 143.3 میلی متر به ثبت رسید.
میزان بارش های سال قبل در این بازه زمانی، 200.3 میلی متر بود و بارش سال جاری هم 28.5 درصد كمتر از سال قبل است.
میانگین بلندمدت بارندگی كشور در این بازه زمانی 210.1 میلی متر بوده كه بارش سال جاری 31.8 درصد كمتر از سال بلندمدت است.
البته بیشترین میزبان بارش در هفته سی و سوم سال زراعی متعلق به منطقه كوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری و به میزان 58.6 میلی متر بوده است.
اقتصام **1070**2025


1397/02/29
14:10:14
5.0 / 5
2271
تگهای خبر: باد , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی