رئیس حفاظت از محیط زیست شاهرود:

دستگیری شكارچیان متخلف گورخر آسیایی

دستگیری شكارچیان متخلف گورخر آسیایی به گزارش حیوان خانگی رئیس زیستكره خارتوران شاهرود از دستگیری دو شكارچی گورخر آسیایی در منطقه توران بیارجمند اطلاع داد و اظهار داشت: این دو شكارچی متخلف در اختیار مراجع قضایی می باشند.احمد رادمان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به كشف لاشه یك گورخر آسیایی در زمره گونه های در خطر انقراض در زیستكره توران شاهرود، بیان كرد: در پی كشف لاشه یك گورخر كه از ناحیه گلو دچار بریدگی و اصطلاحاً ذبح شده بود ماموران حفاظت محیط زیست طی گشت موتوری رد عامل این واقعه را در منطقه پیدا كردند.
وی اضافه كرد: این واقعه شكار كه روز گذشته در توران رخ داده بود با یافتن رد لاستیك موتور سیكلت در حوالی لاشه گور، جنبه جدیدی پیدا كرده و شكار توسط گربه سانان منتفی شد.
رئیس محیط زیست شاهرود اظهار داشت: به دنبال مسجل شدن امكان شكار، دو مظنون با رد زنی و كشیك كشی ماموران حفاظت محیط زیست توران شناسایی و دستگیر شدند كه یكی از آنها شامگاه گذشته و دیگری امروز به این شكار اعتراف كردند.
قربانلو اظهار داشت: این افراد به طور ناجوانمردانه ای با موتور سیلكت آنقدر به دنبال گور بودند تا دام، در عین خستگی بر زمین خورده و او را ذبح می كنند اما لاشه را در جایی قرار می دهند تا شب هنگام در عین تاریكی آن را به بیارجمند منتقل كنند كه به دام ماموران قانون گرفتار شدند.
 

1396/07/19
21:03:02
5.0 / 5
2712
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی