رئیس حفاظت محیط زیست گنبد كاووس، رامیان و آزادشهر:

محیط بان رامیانی بر اثر شلیك شكارچی غیرمجاز زخمی شد

محیط بان رامیانی بر اثر شلیك شكارچی غیرمجاز زخمی شد حیوان خانگی: گنبدكاووس- رئیس اداره حفاظت محیط زیست گنبد كاووس، رامیان و آزادشهر اظهار داشت: یك محیط بان رامیانی مورد برخورد تیر شكارچی غیر مجاز قرار گرفت و زخمی شد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی اداره كل حفاظت محیط زیست گلستان، غلامرضا كریمی اظهار نمود: شكارچی غیرمجاز با گلوله ساچمه ای محیط بان رامیانی را زخمی كرده است.
كریمی اظهار داشت: بامداد امروز (دوشنبه) در حد فاصل روستای شش آب و قورچای از توابع بالادست رامیان و حاشیه جنگل، محیط بان رامیانی یك شكارچی غیر مجاز، حدوداً ۵۰ ساله، قدبلند و با لباس قرمز را در حال شكار مشاهده می كنند.
وی اضافه كرد: محیط بان فوق به شكارچی غیر مجاز ایست داده كهوی اعتنا نكرده و ابتدا مبادرت به شلیك هوایی و سپس به سمت محیط بان شلیك می كند.
كریمی خاطرنشان كرد: شكارچی غیرمجاز در مرحله بعد مبادرت به درگیری و شلیك مستقیم به محیط بان می كند كه محیط بان اصغر بذرافشان، از ناحیه دست مجروح می گردد.
وی تصریح كرد: شكارچی غیرمجاز سپس كوله پشتی خویش را رها كرده و فرار می كند كه از وی دو عدد فشنگ ساچمه زنی و یك كوله پشتی پلاستیكی آبی رنگ با بند قهوه ای كشف می گردد.
كریمی عنوان كرد: اقدامات اولیه بر روی دست محیط بان زخمی توسط نیروهای امدادی هلال احمر، مستقر در روستای شش آب انجام شده و سپس توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان آزادشهر منتقل می گردد و حال فعلی وی مساعد بوده و مراحل درمانی انجام شده و به منزل شخصی خود منتقل شده است.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گنبد، رامیان و آزادشهر اظهار داشت: وسایل كشف شده تحویل پلیس آگاهی برای سیر مراحل قانونی شده است.
كریمی در انتها تصریح كرد: كسانی كه از شكارچی غیرمجاز متخلف با مشخصات فوق اطلاعی دارند می توانند به اداره حفاظت محیط زیست رامیان، آزادشهر و گنبد و یا به شماره تلفن ۳۳۳۸۵۷۹۰ اطلاع دهند.

1397/04/19
13:20:32
5.0 / 5
2056
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی