سواحل دریای خزر مواج و در انتظار بارش های پراكنده است

سواحل دریای خزر مواج و در انتظار بارش های پراكنده است حیوان خانگی: تهران- مدیركل پایش سازمان هواشناسی اظهار داشت: بنابر پیش بینی های هواشناسی، امروز سواحل دریای خزر بخصوص شرق این دریا، شاهد بارش پراكنده همراه با رعد و برق خواهد بود.


«مسعود حقیقت» روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اضافه كرد: امروز هم در شرق سواحل دریای خزر و استان های مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز شاهد بارش پراكنده و گاه همراه با رعد و برق خواهیم بود كه سفارش می نماییم كشاورزان و شالیكوبان با عنایت به بارش های رگباری و ناگهانی، مراقب محصولات برداشتی خود باشند تا آسیبی به محصولات و شالی آنان وارد نشود.
وی همینطور درباره وضعیت مواج بودن دریای خزر به مسافران اخطار داد و اظهار داشت: امروز هم دریای خزر همچنان مواج است و به مسافران عزیز سفارش می نماییم كه مراقب باشند تا دچار غرق شدگی و صدمه نشوند.
وی تصریح كرد: فردا و پس فردا هم در ارتفاعات البرز، ارتفاعات زاگرس جنوبی، مناطقی از شمال آذربایجان غربی و شرقی، در انتظار افزایش ابر، بارش پراكنده همراه با رعد و برق ادامه خواهد بود.
حقیقت افزود: پیش بینی ها نشان داده است طی روزهای آینده در شمال سیستان و بلوچستان بخصوص منطقه زابل گردوخاك را شاهد باشیم كه امروز و فردا در منطقه زابل همراه با طوفان شن خواهد بود.
بنابه گفته مدیركل پایش سازمان هواشناسی، امروز بعداز ظهر هم باد شدیدی در استان های مركزی، قم و جنوب تهران خواهیم داشت كه می تواند در برخی از مناطق با گرد و خاك و كاهش دید همراه باشد.

** وضعیت هوای تهران / گرمترین و خنك ترین نقاط كشور
مدیر كل پایش سازمان هواشناسی درباره وعیت هوای تهران هم اظهار داشت: بیشینه هوای روز گذشته در تهران 34 درجه سانتیگراد و كمینه دمای امروز بامداد پایتخت به 24 درجه رسید و انتظار می رود امروز دمای هوای تهران در خنك ترین وضعیت به 31 درجه برسد.
حقیقت اضافه كرد: گرمترین نقاط كشور، روز گذشته دهلران، بستان و آبادان با 49 درجه سانتیگراد گزارش شد و بنابر اعلام، فرودگاه اردبیل با 5 درجه و پس از ظهر ورزغان با 7 درجه سانتیگراد خنك ترین نقاط كشور بودند.

علمی** 9294**


1397/06/11
13:12:34
5.0 / 5
2229
تگهای خبر: آب , باد , خاك , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی