پیگیری مهر نتیجه داد؛

نشست مدیركل محیط زیست لرستان با تشكل های زیست محیطی برگزار گردید

نشست مدیركل محیط زیست لرستان با تشكل های زیست محیطی برگزار گردید حیوان خانگی: خرم آباد- نشست مدیركل حفاظت محیط زیست لرستان با تشكل های زیست محیطی شهرستان خرم آباد برگزار گردید.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، سپس پیگیری های خبرنگاران و انتشار چندین گزارش و مصاحبه در خبرگزاری مهر، شامگاه چهارشنبه نشست مدیركل حفاظت محیط زیست لرستان با تعدادی از تشكل های زیست محیطی شهرستان خرم آباد برگزار گردید. این نشست با حضور احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان برگزار گردید و در آن مسئولان تشكل های زیست محیطی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
مدیركل حفاظت محیط زیست لرستان در این نشست با اشاره به اینكه جلسات متعددی را با فعالان زیست محیطی در شهرهای مختلف داشته ایم، اضافه كرد: برنامه ریزی میگردد كه از هفته های آینده، در همه شهرستان ها جلساتی با تشكل های زیست محیطی داشته باشیم.
مهرداد فتحی بیرانوند با اشاره به اینكه محیط زیست یك هدف غایی و نهایی برای همه است، اشاره كرد: محیط زیست امروز در حوزه های مختلف مورد تهدید و خطر قرار گرفته است.
وی اشاره كرد: حفظ محیط زیست یك هدف است و سازمان حفاظت محیط زیست و تشكل های زیست محیطی به مثابه دو بال باید مكمل هم باشند و در این راستا حركت كنند.
بر اساس این گزارش، عیسی كلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در سفر خود به لرستان و در جلسه شورای اداری این استان كه در تاریخ ششم آبان ماه برگزار شد، با انتقاد از مدیركل حفاظت محیط زیست لرستان دستور برگزاری جلسه با تشكل های زیست محیطی و تعامل با آنها را به مهرداد فتحی بیرانوند داده بود.

1397/09/01
20:26:24
5.0 / 5
1977
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی