نماینده مجلس:

پشتیبانی از محیط زیست در كنفرانس جهانی نمایندگان جوان عنوان شد

پشتیبانی از محیط زیست در كنفرانس جهانی نمایندگان جوان عنوان شد به گزارش حیوان خانگی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی مهمترین مبحث پنجمین كنفرانس نمایندگان پارلمانی جوان جهان را پشتیبانی از محیط زیست عنوان نمود.


خدیجه ربیعی فرادنبه روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: در این كنفرانس كه از بیست و چهارم آذرماه -امروز- به میزبانی پارلمان آذربایجان در باكو آغاز شد، امكان اشتراك گذاری و تثبیت راهكارهای نوآورانه در 3 مبحث اصلی، نقش جوانان در پشتیبانی از محیط زیست، تولید و مصرف پایدار و اولویت بندی توانمندسازی جوانان عنوان شد.
وی خاطرنشان كرد: این كنفرانس فرصتی است تا نمایندگان جوان در مورد چشم انداز مشتركی پیرامون تضمین رفاه و سعادت نسل های آتی تبادل نظر كنند.
به گفته وی، هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در پنجمین كنفرانس جهانی نمایندگان جوان در شهر باكو جمهوری آذربایجان دیدارهای مهمی با نمایندگان كشورهای ژاپن، چین، آذربایجان، پاكستان، تركیه را انجام داد.
به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایرنا، هیات پارلمانی نمایندگان جوان ایران روز شنبه بیست و چهارم آذرماه در پنجمین كنفرانس جهانی نمایندگان جوان با هدف تولید بستری برای نمایندگان كمتر از 45 سال جهان برای هم اندیشی و تبادل نظر با همتایان خود در سراسر جهان شركت كرد.
در این كنفرانس دو روزه كه شامل 4 نشست اصلی است به موضوعاتی از قبیل نقش جوانان در پشتیبانی از محیط زیست و حفاظت از سیاره زمین برای آیندگان، تغییر نگرش و اهداف در زمینه مصرف و توجه به تولید پایدار برای نسل های آینده، بررسی راه های توانمندسازی نسل های آینده با استفاده از تولید آمادگی و زیر ساختارهای آموزشی و اقدامات و مساعدت هایی كه مجالس برای نسل های آینده می توانند و باید انجام دهند، رسیدگی می گردد.
هیات پارلمانی نمایندگان جوان ایران متشكل از سیدهادی بهادری، محمد دامادی، سكینه الماسی و خدیجه ربیعی فرادنبه است.
2097/1352


1397/09/24
19:02:50
5.0 / 5
1936
تگهای خبر: باد , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی