رییس كارگروه كاهش آلودگی هوای استان تهران خبر داد؛

افزایش ۸۰ درصدی تعداد روزهای پاك تهران نسبت به سال قبل

افزایش ۸۰ درصدی تعداد روزهای پاك تهران نسبت به سال قبل به گزارش حیوان خانگی رئیس كارگروه كاهش آلودگی هوای استان تهران از افزایش ۸۰ درصدی تعداد روزهای پاك تهران نسبت به سال قبل اطلاع داد.



به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، كریم ذوالفقاری قبل از ظهر شنبه در جلسه كارگروه كاهش آلودگی هوای استان تهران درباب آلودگی هوای این استان اظهار داشت: یكی از كانون های اصلی آلودگی هوا خودرو و موتور سیكلت ها است، خودروها در هنگام تولید باید استاندارد سازی شوند و وزارت صمت و وزارت نفت باید به تكالیف قانونی خود عمل كنند.
رییس كارگروه كاهش آلودگی هوای استان تهران با بیان این كه حتما اصول علمی را باید در مراكز معاینه فنی استان تهران در نظر بگیریم، اظهار داشت: ۷۰ درصد آلودگی هوای تهران به وسایل نقلیه متحرك باز می گردد و بهینه سازی سوخت و استفاده از روش های بلندمدت در كاهش آلودگی هوای تهران بسیار راهگشاست.
رییس كارگروه كاهش آلودگی هوای استان تهران به آمار نمایش شده توسط اداره كل حفاظت از محیط زیست این استان اشاره نمود و اضافه كرد: تعداد روزهای پاك در سال ۹۶، در تهران۱۳ روز بود، اما امسال درمقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش تعداد روزهای پاك را تجربه كردیم و ۲۳ روز هوای پاك داشتیم.
وی اظهار داشت: در مجموع نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۰ درصد افزایش روزهای پاك داشتیم.

1397/11/27
14:25:39
5.0 / 5
1588
تگهای خبر: آلودگی , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی