۱۹ مركز معاینه فنی تهران اخطاریه دریافت نمودند

۱۹ مركز معاینه فنی تهران اخطاریه دریافت نمودند حیوان خانگی: معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان تهران ضمن اشاره به این كه از تمام مراكز معاینه فنی شهرستان های استان تهران بازدید صورت گرفته است، اظهار داشت: رعایت نكردن ضوابط زیست محیطی و تكرار نتایج غیرمنطقی در آزمون آلاینده های گازی توسط مراكز معاینه فنی همچون مشكل مراكز معاینه فنی استان تهران بود.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محمد رستگاری در جلسه امروز كارگروه كاهش آلودگی هوای استان تهران با اشاره به اینكه از تمام مراكز معاینه فنی شهرستان های استان تهران بازدید شده است، اظهار داشت: از ۳۶ مركز بازدید شده كه از این تعداد ۱۹ مركز معاینه فنی اخطاریه گرفته اند و با ۹ مركز هم برای رفع ایرادات مكاتبه شده است همینطور شش مركز معاینه فنی در استان تهران هم از لحاظ جایگاه مكانی ایراداتی دارند.

معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان تهران با اشاره به اینكه هنوز از تمام مراكز معاینه فنی شهر تهران بازدید نشده است، خاطرنشان كرد: در بازدید از مراكز معاینه فنی استان تهران متوجه رعایت نشدن ضوابط زیست محیطی و تكرار نتایج غیرمنطقی در آزمون آلاینده های گازی توسط مراكز معاینه فنی شدیم.

رستگاری در ادامه اظهار نمود: از دیگر اشكالات مراكز معاینه فنی استان تهران آشنایی نبودن با عملكرد تجهیزات سخت افزاری در رابطه با فرآیند معاینه فنی توسط نهادها و شركت های ذیربط است. فرسودگی و خرابی تجهیزات آزمون سنجش قدرت ترمزگیری و بهسازی نادرست آنها هم از دیگر مواردی است كه در بازدیدهای خود متوجه آن شدیم.

وی با اشاره به آشنا نبودن اپراتورهای مراكز معاینه فنی با فرآیند معاینه فنی مطابق با دستورالعمل ماده ۳ آئین نامه اجرایی خاطرنشان كرد: در مراكز معاینه فنی هم متوجه خرابی تجهیزات آزمون اهرم بندی و انجام صحیح آن توسط مراكز معاینه فنی شدیم.
1397/11/28
15:45:28
5.0 / 5
1481
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی