هوای تهران امروز سالم می باشد

هوای تهران امروز سالم می باشد به گزارش حیوان خانگی مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی امروز (۳۰ بهمن) در شرایط سالم قرار دارد، اظهار داشت: وزش باد در بعضی ساعات پراكندگی غلظت آلاینده ها را به دنبال دارد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، به تدریج همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۳۰ بهمن) در بعضی ساعات بخصوص بعد ازظهر بر میزان ابرناكی و سرعت وزش باد افزوده می شود.

وی با اشاره به اینكه این شرایط جوی تا صبحگاه فردا (۱ اسفند) كمابیش ادامه دارد، خاطرنشان كرد: برخی ساعات این روز همراه با وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه است. این شرایط پابرجا نیست و با تغییر وضعیت جوی در طول روز، رفته رفته از سرعت وزش باد كم می شود.

به گفته شهبازی تا روز آینده دما هوا در پایتخت روند كاهشی دارد.

وی با اشاره به اینكه بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا طی امروز (۳۰ بهمن) وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط سالم می باشد، اظهاركرد: وزش باد در بعضی ساعات پراكندگی غلظت آلاینده ها را به دنبال دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ادامه اظهار داشت: انتظار می رود تا صبحگاه فردا (۱ اسفند) شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت برقرار باشد و در طول روز همراه با كاهش میزان ناپایداری جوی به تدریج بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق افزوده می شود.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۵۲ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان پایتخت هم با میانگین ۷۱ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/11/30
14:09:20
5.0 / 5
1529
تگهای خبر: آب , آلاینده , باد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی