نگهداری سه قلاده شیر در پارك چمران كرج

نگهداری سه قلاده شیر در پارك چمران كرج حیوان خانگی: مدیر مركز نگهداری از حیات وحش پارك چمران كرج اظهار داشت: برای بیشتر حیواناتی كه در این مجموعه نگهداری می شوند امكان بازگشت به طبیعت وجود ندارد.


شیردل نوری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: هم اكنون شاهد برگزاری جشنواره لاله ها در پارك شهید چمران هستیم كه همزمان با این رویداد مركز حیات پارك چمران باز میزبان شهروندان است.
وی افزود: برای ترویج فرهنگ دوستی مردم با حیوانات، برخی از پرنده های این مركز در محیط رها شده و در ارتباط مستقیم با بازدیدكنندگان هستند.
وی ادامه داد: نیروهای این مركز در محوطه حضور دارند و به بازدیدكنندگان اجازه آزار این حیوانات را نمی دهند بدین سبب نگرانی ای در این زمینه وجود ندارد.
نوری اشاره كرد: خوشبختانه برخورد مردم با این حیوانات خوب است و به ندرت شاهد آزاد و اذیت آنها هستیم. حیوانات این مركز مثل خانواده این مجموعه هستند و هیچ كس به اندازه ما نگران وضعیت آنها نیست.
مدیر مركز نگهداری از حیات وحش پارك چمران كرج در بخش دیگری از صحبت های خود به اضافه شدن یك قلاده خرس به این مجموعه اشاره نمود و اضافه كرد: امسال یك قلاده خرس و سه قلاده شیر به این مجموعه اضافه شده و بزودی و سپس ستاندن مجوزها یك قلاده خرس دیگر هم اضافه خواهد شد.
وی اظهار نمود: گوزن، لاما، پرنده های شكاری و آبزی از دیگر حیواناتی هستند كه در این مجموعه نگهداری می شوند. بیشتر حیوانات این مركز دیگر امكان زندگی در محیط طبیعی را ندارند و با مجوز محیط زیست به این مجموعه اضافه شده اند.
وی اظهار داشت: البته برخی از حیوانات این مركز هم به دلایلی چون بیماری و به صورت مقطعی در این مجموعه نگهداری و سپس بهبود به محیط طبیعی زندگی خود بازگردانده می شوند.
1398/01/19
14:32:26
5.0 / 5
2693
تگهای خبر: آب , پارك , حیات وحش , حیوان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی