رئیس اداره محیط زیست اندیمشك:

متهم زنده گیر بزغاله های منطقه چهلپا اندیمشك شناسایی شد

متهم زنده گیر بزغاله های منطقه چهلپا اندیمشك شناسایی شد حیوان خانگی: رئیس اداره محیط زیست اندیمشك اظهار داشت: متهمی كه به دنبال خروج بزغاله های دوقلوزا در محدوده حفاظت شده چهلپا بود دستگیر شد.سعید عیدی گماری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: خوشبختانه سیلاب در منطقه حفاظت شده چهلپا اندیمشك به كل وبز و قورچ ها در این محدوده خسارات وارد نكرده و به واسطه بارش ها شرایط چراگاه ها در این منطقه مطلوب است.
وی با اشاره به اینكه به واسطه شرایط مطلوب ناشی از بارش های اخیر شاهد پدیده دوقلوزایی در محدوده حفاظت شده چهلپا هستیم، اضافه كرد: با تلاش و حراست از محدوده چهل پا امیدواریم جمعیت بزغاله ها در این محدوده افزایش قابل توجه داشته باشد.
رئیس اداره محیط زیست اندیمشك با اشاره به شناسایی متهم زنده گیر بزغله های منطقه حفاظت شده چهلپا اظهار داشت: متهمی كه به دنبال خروج بزغاله های دوقلوزا در محدوده حفاظت شده چهلپا بود دستگیر شد.
وی اضافه كرد: رصد منطقه با عنایت به شرایط مناسب چراگاه و علف زارها در محدوده حفاظت شده چهلپا در حال انجام می باشد و سپس تكمیل پرونده فرد متخلف به مرجع قضائی برای تكمیل و سیر مراحل قانونی ارجاع می شود.

1398/01/27
16:48:34
5.0 / 5
2030
تگهای خبر: محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی