اطلاعیه سازمان محیط زیست برای استخدام مأموران اجرایی و كارشناسان

اطلاعیه سازمان محیط زیست برای استخدام مأموران اجرایی و كارشناسان به گزارش حیوان خانگی سازمان محیط زیست از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در شغل مأمور اجرایی محیط زیست درخواست نمود بر مبنای جدول الفبایی اعلام شده در این اطلاعیه به محل این سازمان رجوع كنند.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، سازمان محیط زیست در این اطلاعیه نوشت: از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در شغل مأمور اجرایی محیط زیست درخواست می شود بر مبنای حرف اول نام خانوادگی طبق جدول ذیل از ساعت ۹ بامداد الی ۱۳ با در دست داشتن مدارك ذیل به آدرس تهران- ضلع شمالی بزرگراه شهید حكیم- بین شیخ فضل اله و یادگار امام- پارك طبیعت پردیسان- سالن همایش سازمان حفاظت محیط زیست رجوع كنند. همینطور تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در مشاغل غیر از مأمور اجرایی محیط زیست (مشاغل كارشناسی) بدون در نظر گرفتن جدول ذیل و فقط در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ مهلت دارند تا مدارك خویش را ارائه نمایند.
مداركی كه معرفی شدگان باید در روز تحویل مدارك به همراه داشته باشند، به شرح زیر است:
۱. ۶ قطعه عكس ۴x۳ كه امسال گرفته شده باشد.
۲. اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه یا آموزش و پرورش و تصویر آن.
تبصره (مهم): فقط عرضه مدارك تحصیلی موقت یا اصل مورد تائید است و از تحویل هر گونه نامه از هر مرجعی در خصوص آخر تحصیلات یا عرضه پایان نامه خود داری شود.
۳. اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.
۴. اصل كارت ملی و تصویر پشت و روی آن.
۵. اصل كارت آخر خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان.
۶. اصل مدارك و معرفی نامه از سازمان بهزیستی كشور برای معلولین.
۷. اصل كارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد.
۸. اصل مدرك و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵ درصد.
مراجع ذیصلاح تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
-معاونت نیروی انسانی هر یك از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
-معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی شامل مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
-معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد كشاورزی در مورد جهادگران
۹. عرضه مدارك و مستندات لازم از مراجع ذی ربط، برای اصلاح حداكثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی كه به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و مؤسسات و شركت های دولتی، بانك ها و شركت های تحت پوشش آنها، شركت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و مؤسسات و شركت های دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، مؤسسات و شركت های ملی و مصادره شده كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده می نمایند، نهادهای انقلاب اسلامی و شركت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/‏۱۱/‏۱۳۵۷‬ به خدمت اشتغال داشته اند.
۱۰. عرضه مدرك مربوط به امتیاز حافظان قرآن (طبق مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرك تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر است.)

عنوان معرفی نامه ها نباید به نام ارگان یا نهاد دولتی یا غیر دولتی دیگری باشد و باید به صورت كلی و یا به نام سازمان حفاظت محیط زیست و به تاریخ روز دریافت شده باشد. همینطور تمام معرفی شدگان پیش از حضور و عرضه مدارك نسبت به تهیه كپی از مدارك خود اقدام نمایند. با عنایت به اینكه بعد از اتمام مهلت مقرر، به سبب عدم دسترسی این سازمان برای اعمال تغییرات در وضعیت ثبت شده نهایی معرفی شدگان، امكان عرضه مستندات وجود ندارد بنابراین مدارك ناقص به هیچ عنوان دریافت نخواهد شد. ازاین رو پیش از عرضه مدارك از كامل بودن آن اطمینان حاصل كنید. در صورت نیاز به اطلاع رسانی به معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و در جهت رفاه داوطلبان و عدم تماس غیر ضروری، هر هفته روزهای شنبه اطلاعیه ای از روند كار در پورتال سازمان حفاظت محیط زیست به نشانی https: //www.doe.ir عرضه خواهد شد. بدیهی است عدم رجوع و تحویل مدارك فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارك آنها بوده و داوطلبان واجد شرایط (بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترك فراگیر دستگاه های اجرایی كشور) كه مدارك آنها توسط دستگاه مربوطه تأیید می شود، جهت شركت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً معرفی خواهند شد.

1398/02/18
18:14:02
5.0 / 5
1721
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی