هوای اصفهان در وضعیت خطرناك

هوای اصفهان در وضعیت خطرناك به گزارش حیوان خانگی بامداد پنجشنبه سی ام خرداد ماه سال ۹۸ مردم اصفهان مجدد با پدیده گرد و غبار شدید مواجه گشتند و تا لحظه تنظیم این خبر AQI كیفیت هوای اصفهان بر روی عدد عجیب ۴۹۶ و خطرناك برای عموم مردم قرار گرفته است.


منصور شیشه فروش، مدیركل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در مورد وضعیت مجدد آلایندگی هوای اصفهان، اظهار نمود: میانگین شاخص كیفی هوا در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۶ بامداد روز پنجشنبه ۳۰ خردادماه برابر عدد ۱۵۵ و در وضیعت ناسالم قرار دارد.

وی ادامه داد: شاخص حالا (۳ ساعت اخیر )۴۹۶ بسیار ناسالم می باشد.

مدیركل مدیریت بحران استانداری اصفهان افزود: مدیریت بحران استان اخطار داد با عنایت به ایجاد شرایط گرد و غبار و افزایش غلظت ریزگردها در شهر اصفهان و مناطق شمال و شرق استان به دلیل فعال شدن كانون های ریز گرد در مناطق برون و درون استانی، ورزش های صبحگاهی در فضاهای باز صورت نگیرد و افراد صدمه پذیر و بیماران قلبی ریوی و عروقی حتی المقدور تا برطرف شدن شرایط از منازل خارج نشوند.
شیشه فروش تصریح كرد: به جهت افزایش سرعت باد شرقی، پدیده باد، گرد و خاك و كاهش دید از"امروز در نواحی شمال و شمال شرقی استان تا هفته آینده پیشبینی می شود.

وی افزود: شرایط گرد و غبار در مركز استان تا روز جمعه ادامه دارد. همینطور استفاده از ماسك استاندارد و عدم حضور در مكان های پرترافیك، كاهش استفاده از خودرو های شخصی سفارش می شود.
1398/03/30
21:09:51
5.0 / 5
1667
تگهای خبر: باد , خاك , فروش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی