افزایش دما در بیشتر نقاط ایران

افزایش دما در بیشتر نقاط ایران حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و سازمان هواشناسی اظهار داشت: از فردا (دوم تیرماه) تا اواخر هفته در بیشتر نقاط كشور افزایش دما پیش بینی می شود، همین طور امروز در استان های سمنان، قم، اصفهان، یزد، مركزی، تهران، قزوین، البرز و شرق، شمال شرق و جنوب شرق كشور وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و غبار خواهیم داشت.


احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، اعلام نمود: بر طبق آخرین خروجی مدلهای سازمان هواشناسی، امروز (شنبه اول تیرماه) در بعضی مناطق شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی شمال خراسان رضوی، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات پس از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
وی افزود: فردا (یكشنبه دوم تیرماه) در ارتفاعات البرز شرقی، واقع در استان های گلستان، شرق مازندران، سمنان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم داشت.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه از روز دوشنبه (سوم تیرماه) تا اواخر هفته در ارتفاعات البرز مركزی رشد ابر و بارش پراكنده در ساعات پس از ظهر و اوایل شب دور از انتظار نیست، اظهار داشت: از فردا تا اواخر هفته در چارچوب مناطق كشور افزایش دما پیش بینی می شود.
بگفته وظیفه از امروز (اول تیرماه) تا اواسط هفته در بخش هایی از شرق خصوصاً منطقه زابل، شمال شرق و جنوب شرق كشور، وزش باد شدید، گاهی همراه با گردوغبار پیش بینی می شود.
این كارشناس سازمان هواشناسی اشاره كرد: امروز (شنبه اول تیرماه) در استان های سمنان، قم، اصفهان، یزد، مركزی، تهران، قزوین و البرز در بعضی ساعات وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاك خواهیم داشت.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه امشب هوای تهران صاف تا كمی ابری خواهد بود، اظهار داشت: پیش بینی می شود كه فردا (دوم تیرماه) هوای تهران صاف تا كمی ابری و در پس از ظهر همراه با وزش باد باشد. دمای تهران در این روز در گرم ترین نقطه ۳۸ درجه سانتیگراد و در خنك ترین نقطه به ۲۶ درجه سانتیگراد می رسد. همین طور پس فردا (دوشنبه سوم تیرماه) آسمان تهران صاف تا كمی ابری و گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و كمترین دمای ۳۹ و ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.
منبع:

1398/04/01
15:22:43
5.0 / 5
1520
تگهای خبر: باد , خاك , سازمان , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی