یگان حفاظت محیط زیست امروز مقتدرتر از همیشه در صحنه حضور دارد

یگان حفاظت محیط زیست امروز مقتدرتر از همیشه در صحنه حضور دارد به گزارش حیوان خانگی مدیركل حفاظت محیط زیست استان قم اظهار داشت: یگان حفاظت محیط زیست كشورمان امروز مورد توجه جدی مردم و مسؤولان قرار گرفته و مستحكم تر و مقتدرتر از همیشه در صحنه حضور دارد.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، سید رضا موسوی مشكینی در مراسم گرامیداشت «روز ملی محیط بان» در این اداره كل اظهار داشت: امروز یگان حفاظت محیط زیست كشور، مستحكم تر و مقتدرتر از همیشه در عرصه حفظ و حراست از محیط زیست میهن عزیزمان حضور دارد.

وی با اشاره به اینكه حوزه محیط بانی در سال های گذشته مورد توجه جدی مردم و مسئولان قرار گرفته و امروز دارای پایگاه مردمی و جایگاه و ساختار ویژه ای است، تصریح كرد: با تصویب لایحه پشتیبانی از محیط بانان در مجلس شورای اسلامی، باید از این فرصت پرارزش به خوبی بهره مند شده و تحرك حوزه محیط بانی را افزایش دهیم.

مدیركل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به وظایف و مسئولیت های گسترده محیط بانان در پیشگیری و مقابله با تخلفات زیست محیطی، خاطرنشان كرد: امیدواریم با استفاده از امكانات و تجهیزات نوین و برگزاری دوره های آموزشی مناسب، ظرفیت و توان عملیاتی یگان حفاظت محیط زیست هرچه بیشتر توسعه یابد.

وی از برنامه ها و اقداماتی كه در سال های گذشته برای بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی محیط بانان به انجام رسیده است، قدردانی كرد و اظهار داشت: با ارتقاء سطح حفاظتی مناطق و زیستگاه ها و توجه جدی به تالاب های استان قم، وظایف محیط بانان در استان بسیار سنگین تر و حساس تر از گذشته است.

در آخر این مراسم از محیط بانان مهدی ابوالقاسمی و محمدرضا الیاسی بعنوان محیط بانان نمونه استان قم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

1398/04/26
14:49:57
5.0 / 5
2042
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی