نماینده وزیر شهرسازی در بخش مبارزه با زمین خواری بركنار شد

نماینده وزیر شهرسازی در بخش مبارزه با زمین خواری بركنار شد به گزارش حیوان خانگی روز گذشته نماینده تام الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ حقوق بیت المال كه امور مربوط به زمین خواری و دست اندازی به منابع طبیعی و محیط زیست را پیگیری می كرد از سمت خود بركنار شد.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حسین معصوم، نماینده وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ حقوق بیت المال كه از سال ۱۳۸۳ تا كنون با پنج وزیر همكاری داشته و از موسسان این شورا به حساب می آید، روز سه شنبه از سمت خود عزل شد.
این اتفاق یك روز بعد از آن افتاد كه معصوم در گفتگو با ایسنا مباحثی را در زمینه كوه تراشی در لواسان مطرح و از كم كاری دستگاه های اجرایی در مبارزه با زمین خواری انتقاد نمود.
معصوم ضمن تایید خبر بركناری خود و با بیان این كه علت عزل خویش را نمی دانم، از ارائه توضیحات بیشتر در این زمینه خودداری كرد.
به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در شورای حفظ حقوق بیت المال، نمایندگان ۱۵ دستگاه همچون وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت جهاد كشاورزی، وزارت اطلاعات، دادستان كل كشور و ریاست قوه قضاییه حضور دارند كه ریاست آنرا رئیس قوه قضاییه به عهده دارد.1398/04/28
11:28:56
5.0 / 5
1515
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی