ركاب زنی در نوار ساحلی خزر با شعار مبارزه با زباله های پلاستیكی در دریاها

ركاب زنی در نوار ساحلی خزر با شعار مبارزه با زباله های پلاستیكی در دریاها به گزارش حیوان خانگی مشاور و مسئول طرح ها و اعتبارات معاونت محیط زیست دریایی و تالاب ها اظهار داشت: به مناسبت بزرگداشت روز جهانی خزر، فعالین زیست محیطی نوار ساحلی خزر را از بندر تركمن به مقصد بندرآستارا ركاب خواهند زد.


شهریار صادقی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: به مناسبت بزرگداشت روز جهانی خزر و با شعار " مبارزه با زباله های پلاستیكی در دریاها"، فعالین زیست محیطی نوار ساحلی خزر را از بندر تركمن به مقصد بندرآستارا ركاب خواهند زد.
وی با اشاره به اینكه حركت این فعالین محیط زیست از امروز شروع شده و تا 28 مردادماه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: 10 نفر از فعالین محیط زیست با ركاب زنی در حاشیه این دریا، از بندر تركمن تا آستارا ركاب زنی خویش را با گذر از 3 استان گلستان، مازندران و گیلان آغاز كردند.
مشاور و مسئول طرح ها و اعتبارات معاونت محیط زیست دریایی و تالاب ها افزود: این اقدام در جهت گرامیداشت 21 مرداد كه روز جهانی خزر نامگذاری شده است با حمایت سازمان حفاظت محیط زیست (معاونت محیط زیست دریایی و تالاب ها) در حال انجام می باشد.
صادقی اضافه كرد: با عنایت به تهدیدات زیست محیطی دریا خزر، گرامیداشت این روز مهم، در جهت حفظ و حراست از این دریا بسیار دارای اهمیت است.
وی با اشاره به اینكه هرساله برابر اعلام گرامیداشت روز دریای خزر از جانب كنوانسیون تهران به موضوعاتی از جانب كشورهای حاشیه خزر پرداخته می شود تا برنامه هایی برای اثربخشی در بهبود وضعیت زیست محیطی خزر اجرا شود اظهار داشت: امسال اولویت تاكیدات در حوزه دریای خزر بر مدیریت زباله به خصوص پلاستیك ها متمركز شده است.
1398/05/18
16:23:16
5.0 / 5
1516
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی