در اتریش اجرا می شود

ایجاد مناطق شهری سازگار با محیط زیست

ایجاد مناطق شهری سازگار با محیط زیست حیوان خانگی: پژوهشگران اظهار كردند: مسئولان شهر وین در اتریش در حال ساخت ساختمان هایی سازگار با محیط زیست هستند.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا به نقل از نیوزسیتی، این روزها كه آلودگی در شهرها بیداد می كند، كارشناسان به دنبال طراحی و ساخت و سازهای سازگار با محیط زیست هستند تا بتوانند اندكی از این آلودگی را كاهش دهند. از این جهت، شهر وین پایتخت اتریش در حال ساخت ساختمان هایی است كه سازگار با محیط زیست باشند. ساختمان های ساخته شده در این مناطق باید سازگار با شرایط آب و هوایی باشند.

سبزها (حزبی سیاسی در دولت اتریش) خوشحال از این هستند كه توانسته اند برنامه خود برای ایجاد مناطقی در جهت حفاظت از آب و هوا در پایتخت اتریش را عرضه كنند.

معاون شهردار وین اظهاركرد: این یك نقطه عطف برای آینده آب و هوایی است.

ساختمان های ساخته شده در این مناطق باید بدون تكیه بر نفت و گاز ساخته شوند و گرمایش و سرمایش آنها بوسیله سیستم گرمایش منطقه یا بوسیله منابع انرژی سازگار با محیط زیست تامین گردد. این استانداردهای جدید هم برای شركت های خصوصی و هم برای ساختمان های عمومی اعمال می شود.

بر اساس گزارش حزب سبز، شورای شهر برای سهولت كار، نقشه ای تهیه كرده است تا شركت ها قادر به یافتن منبع انرژی در نقاط مختلف باشند. در این مناطق هر سال حدود ۸۰۰۰ آپارتمان با روشی پایدار ایجاد می شود. هدف دولت محلی آن است كه این مناطق باید به یك استاندارد جدید تبدیل شوند كه در آینده مورد استفاده قرار گیرند.
منبع:

1398/05/21
15:47:37
5.0 / 5
1522
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی