ابتكار جدید ایرلند برای كاهش مصرف بطری ها

ابتكار جدید ایرلند برای كاهش مصرف بطری ها به گزارش حیوان خانگی دسترسی به آب شرب مجانی می تواند روشی برای كاهش تولید زباله های بطری های پلاستیكی یك بار مصرف در محیط زیست باشد.


به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا و به نقل از نیوز، افراد گاهی به دلیل عدم دسترسی به آب، مجبور به خرید بطری های آب می شوند كه از این طریق، میزان زباله هم افزوده می شود و می تواند برای محیط زیست صدمه زا باشد.
مقامات دولتی ایرلند جهت حفاظت از محیط زیست ابتكار عمل خاصی انجام داده اند كه به تازگی با محبوبیت زیادی روبرو شده است؛ دسترسی مجانی به آب شرب كه می تواند تعداد بطری های پلاستیكی یك بار مصرف را كم كند.
محققان عنوان كردند: این ابتكار عمل در سطح این كشور بین شهروندان و مشاغل محلی محبوبیت زیادی پیدا كرده است. هم اكنون بیشتر از 850 مكان در دسترس عموم قرار دارد كه می توان در آنجا بطری های آب را باردیگر پر كرد تا دیگر نیازی به خرید بطری پلاستیكی نباشد و با این روش میزان زباله این بطری ها را كم كرد.
دسترسی به آب مجانی با نقشه آنلاین، می تواند فهرستی از مكان هایی كه آب در آنجا قرار دارد را نشان دهد.
پلاستیك های یك بار مصرف و به صورت كلی بطری های آب بعنوان یكی از اصلی ترین منابع آلودگی در فضاهای عمومی و محیط زیست مطرح می شوند، ازاین رو كاهش استفاده از آنها اهمیت زیادی دارد.1398/06/07
14:05:26
5.0 / 5
1583
تگهای خبر: آب , آلودگی , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی