معاون جدید محیط طبیعی سازمان محیط زیست معارفه شد

معاون جدید محیط طبیعی سازمان محیط زیست معارفه شد به گزارش حیوان خانگی معارفه كیومرث كلانتری بعنوان معاون جدید محیط طبیعی و تنوع زیستی با حضور معاون توسعه مدیریت، حقوقی و مجلس سازمان حفاظت محیط زیست و تعدادی از مدیران و كارشناسان معاونت طبیعی برگزار گردید.به گزارش حیوان خانگی به نقل از مهر، در این مراسم اصغر دانشیان، معاون توسعه مدیریت حقوقی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: كیومرث كلانتری از سرمایه های این سازمان هستند و آخرین سمت ایشان هم مدیر كل استان تهران بود كه به بهترین نحو ممكن ازعهده این مسئولیت هم برآمدند.
دانشیان در مورد وضعیت كنونی سازمان حفاظت محیط زیست در افكار عمومی اظهار داشت: امروز این سازمان در جامعه آنچنان مطرح گردیده است و همه جا از پویایی سازمان صحبت می كنند، همان سازمانی كه قبلا به نام «محیط نیست» شناخته می شد، امروز بعنوان یكی از بهترین سازمان های دولتی در جشنواره رجایی معرفی می شود. یكی از عوامل این رشد تفویض اختیار به مدیران كل استان ها است تا جایی كه آنها حدودا ۹۵ درصد اختیار رئیس سازمان را دارا هستند.
وی در این نشست به اهمیت مبحث محیط طبیعی پرداخت و اظهار داشت: زیستگاه های حیات وحش و موضوعات پیرامون آن بسیار مهم و حفاظت از گونه های جانوری و گیاهی یكی از وظایف خطیر این معاونت است، از جانب دیگر رسیدگی به پارك های ملی و مدیریت آنها هم به این معاونت ارتباط دارد. از دیگر مواردی كه به این معاونت مرتبط می باشد و هم اكنون به شدت در فضای سایبری مورد توجه است، بحث حیوان آزاری است كه باید با آموزش و آگاه سازی مردم از آن جلوگیری شود از سوی دیگر با تلاش های معاونت حقوقی و امور مجلس تا ماه آینده قانونی در مورد حیوان آزاری مصوب خواهد شد.
در آخر این جلسه كیومرث كلانتری معاون جدید محیط طبیعی و تنوع زیستی از حسن اعتماد رئیس سازمان محیط زیست تشكر كرد و اظهار داشت: برای دومین بار ریاست سازمان، تصدی این معاونت را به بدنه محیط زیست سپرده است و امیدوارم بتوانم دین خویش را ادا كنم.
كلانتری در ادامه از ظهرابی، معاون سابق محیط طبیعی، تشكر كرد و اظهار داشت: حتما ما باید بتوانیم از تجارب ایشان استفاده نماییم.
او افزود: محیط طبیعی نوك پیكان شاخصهای عملكردی سازمان و حیات وحش مهم ترین مولفه این معاونت است.

1398/06/31
15:08:13
5.0 / 5
1486
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی