از واكنش وزیر بهداشت به شیوع ویروس HIV در لردگان تا حذف یارانه۷۰۰ هزار متمكن

از واكنش وزیر بهداشت به شیوع ویروس HIV در لردگان تا حذف یارانه۷۰۰ هزار متمكن حیوان خانگی: ماجرای شیوع ویروس HIV در لردگان، چالش های كودكان اوتیسم در مدارس، «مناسب سازی مدارس دخترانه» اثرات سوء تربیتی دارد، تداوم بارش باران كشور و... مهم ترین خبرهای اداره اجتماعی در 13 مهر ماه بودند.به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مهم ترین خبرهای اداره اجتماعی در سیزدهمین روز مهر ماه در ادامه می آید كه می توانید با كلیك بر روی لینك هر یك به متن كامل خبر دسترسی داشته باشید:

كف سازی پیاده روهای پایتخت با مصالح جاذب آب

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از انجام مطالعاتی برای تغییر نوع مصالح پیاده رو سازی آگاهی داد.

تاكسی های اینترنتی در تعیین قیمت ها بی انصافی نكنند/ هزینه ها كاهش می یابد

مشاور اجتماعی معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با اشاره به اینكه دستورالعمل نظارت بر مسافربرهای اینترنتی در كنار محدودیت ها، امتیازاتی را هم برای این شركت ها در نظر گرفته است اظهار داشت: اگر مجموع هزینه ها و فایده های دستورالعمل جدید را در نظر بگیریم، هزینه ها برای شركت های متولی تاكسی های اینترنتی كاهش یافته و بطور طبیعی نباید افزایشی در كرایه های آنها اعمال شود.

دستور كار شهرداری برای تهیه نقشه راه های اضطراری تهران

شهردار تهران ضمن بیان اینكه با همكاری ژاپنی ها لطمه پذیری تهران در مقابل حوادثی چون زلزله مورد بررسی قرار گرفته است تاكیدكرد: شناسایی و تهیه نقشه گسل تهران بر این اساس در دستور كار قرار گرفت. همین طور شریان های تهران هم شناسایی شد و ۱۸ برنامه اولویت دار درباب كاهش خطر در این شریان ها هم اكنون در دست اجراست.

سرنگ آلوده هیچ گاه عامل شیوع ویروس HIV در لردگان نبوده است

وزیر بهداشت اظهار داشت: در روستای چنارمحمودی از مدت ها قبل و از بیشتر از ۴۰ روز پیش، گزارشاتی از موارد آلودگی با ویروس HIV داشتیم كه همكاران ما بسیار آرام و بی صدا و با حفظ حرمت مردم شریف آن منطقه، كارها را پیش می بردند.

كاربرد سلول های بنیادی در درمان ۳۰ بیماری / ضرورت افزایش تنوع "قومیتی" در اهدای این سلول ها

دبیر شورای ملی توسعه و نظارت بر مراكز پذیره نویسی سلول های بنیادی خونساز و بانك خون بند ناف وزارت بهداشت ضمن تشریح پروسه اهدای سلول های بنیادی خون ساز، اظهار داشت: برای بیماران یك قومیت خاص می توان اهداكننده سلول های بنیادی مناسب تری در میان قومیت خودشان پیدا كرد.

چالش های كودكان اوتیسم در مدارس / ضرورت تاسیس مدارس ویژه برای این كودكان

مدیرعامل انجمن اوتیسم ایران ضمن اشاره به چالش های كودكان اوتیسم در مدارس عادی و ضرورت توانمندسازی معلمان برای چگونگی برخورد با این كودكان، بر لزوم تاسیس مدارس ویژه برای آنها اصرار كرد.

احتیاط برای حذف یارانه طبقه متوسط/حذف یارانه۷۰۰ هزارمتمكن/ زمان یكماهه برای رسیدگی به اعتراضات

وزیر رفاه با اشاره به اینكه در این دوره قریب به ۱۷۰ هزار خانوار یعنی ۷۰۰ هزار نفر از اقشار متمكن كه ضریب خطای كمتری دارد در مرحله اول در دستور حذف یارانه قرار گرفتند اظهار داشت: متاسفانه اعتراض در اقشاری صورت می گیرد كه جای تعجب است همچون مدیران كل برخی دستگاه ها، صاحبان مشاغل آزاد كه علی الاصول نباید معترض باشند، اما هستند.

بستن در چاه های نفت آرزویمان است/آمریكایی ها با آرزویمان تهدیدمان می كنند

وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه امروز شمار بیمه شده فعال صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان از مرز یك میلیون عبور كرده و حدود ۱۰۰ هزار نفر از مواهب مستمری ها برخوردار می باشند اظهار نمود: باید با مشاركت و حمایت بهزیستی، كمیته امداد، وزارت بهداشت، جهاد كشاورزی و... پوشش بیمه ای را در جامعه هدف گسترش دهیم.

دسته بندی دانش آموزان به گروه قوی و ضعیف تخلف است/ والدین موارد را گزارش كنند

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه دسته بندی دانش آموزان ابتدایی در گروه های قوی تر و ضعیف تر تخلف است تاكید كرد: والدین موارد را گزارش كنند.

«مناسب سازی مدارس دخترانه» اثرات سوء تربیتی دارد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با تاكید بر اینكه طرح هایی چون مناسب سازی مدارس دخترانه باید پیوست تربیتی و فرهنگی داشته باشند اظهار داشت: هر دستگاهی این مساله را مطرح كرده باید رویكرد تربیتی را هم مدنظر داشته باشد وگرنه اگر بدون این چارچوب ها وارد این فضا شویم اساسا به تربیت دختران خودمان لطمه خواهیم زد.

لزوم تعیین مكان هایی برای ساماندهی زباله های تهران/ دفن غیربهداشتی قسمتی از زباله ها در آرادكوه

یك عضو شورای شهر تهران بر ضرورت برخورد جدی سازمان محیط زیست با مشكلات ناشی از زباله های پایتخت و لزوم پای كار آمدن دستگاه های مختلف برای حل مشكل آرادكوه اصرار كرد.

تداوم بارش باران كشور

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم سامانه بارشی در كشور طی دو روز آینده اظهار داشت: طی روزهای پایانی هفته با نفوذ جریانات شمالی ضمن كاهش دما در نوار شمالی كشور تشدید بارش در استان های ساحلی خزر پیش بینی می شود.

امنیت در ایران، امنیت باثبات و مثال زدنی است/ ضرورت حمایت مادی و معنوی تمامی دستگاه ها از ناجا

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینكه امنیت در جمهوری اسلامی یك امنیت مناسب، باثبات و مثال زدنی است، اظهار نمود: امنیت برای همه است و هر فردی صرف نظر از قومیت و مذهب باید از امنیت برخوردار باشد و پلیس نیز به دنبال همین سوژه است.

راه اندازی گروه های امر به معروف در مراكز تجاری پایتخت

رئیس پلیس پایتخت از هماهنگی با صاحبان مجتمع های تجاری و پاساژهای بزرگ برای ایجاد گروه های امر به معروف و نهی از منكر آگاهی داد.

فعالیت ۲بیمارستان هوایی و ۶بیمارستان مرزی در اربعین/درمان بلاعوض بیماران اورژانسی در عراق

رئیس كمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی ضمن اشاره به حضور ۳۶۰۰ نیروی درمانی و به كارگیری تجهیزات كامل اورژانس در مرزها جهت ارائه خدمت به زوار اربعین حسینی، اظهار داشت: همین طور برمبنای تفاهم نامه با عراق، بیماران اورژانسی در عراق به صورت بلاعوض درمان می شوند.

به گزارش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، تیتر پنج خبر پربازدید امروز نیز در ادامه می آید كه با كلیك بر روی آنها می توانید به متن كامل خبر دسترسی داشته باشید:

سندرم مارفان چیست؟

«مناسب سازی مدارس دخترانه» اثرات سوء تربیتی دارد

سقوط جرثقیل در اتوبان بسیج ۲ كشته برجای گذاشت + عكس

ادامه پلمب خانه های پلاك قرمز شوش، مولوی و هرندی/جمع آوری ۱۹۰ زن متجاهر

كاربرد سلول های بنیادی در درمان ۳۰ بیماری / ضرورت افزایش تنوع "قومیتی" در اهدای این سلول ها

منبع:

1398/07/14
23:00:43
5.0 / 5
1492
تگهای خبر: آب , آلودگی , آموزش , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
حیوان خانگی - خرید و فروش حیوانات خانگی
petiab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت حیوان خانگی محفوظ است (پت یاب)

حیوان خانگی حیوان خانگی

خرید و فروش حیوانات خانگی